soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

طراحی ناخن با مروارید، چه زیباست!
مد و لباس

ما در این مطلب قصد داریم گلچینی ازایده هایی از طراحی ناخن با مروارید و نکات دیزاین ناخن را به اشتراک خواهیم گذاشت

داشتن یک ناخن زیبا برای هر خانمی بسیار مهم است در چند ساله اخیر کاشت ناخن و زیباسازی ناخن ها بسیار رواج پیدا کرده است ، ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم نکات بسیار مهم پیرامون طراحی ناخن با مروارید و  رازهای داشتن ناخن های زیبا و سالم را به اشتراک بگذاریم

طراحی ناخن با مروارید

مدل طراحی ناخن مروارید همیشه زیباست، حال می خواهد روی لباس و جواهرات باشد یا حتی روی ناخن دست هایتان. شما می توانید به کمک مروارید و با کمی خلاقیت، طراحی ناخن هایی متفاوت و زیباتر از همیشه داشته باشید. ما ایده های طراحی ناخن زیبایی را در اینجا برایتان آورده ایم، از آنها الگو بگیرید.
طراحی ناخن با مروارید

طراحی ناخن با مروارید

بیشتر بدانید از روش هایی برای افزایش زیبایی طبیعی ناخن ها

قبل از طراحی و دیزاین ناخن، بهتر است در راستای هدف زیبا سازی ناخن ها، اقداماتی را انجام دهیم. مطمئن باشید که هر چقدر هم دیزاین ناخن به صورت حرفه ای انجام شود اما ناخن ها از سلامت و زیبایی طبیعی برخوردار نباشند، قطعا جلوه کار نمایان نخواهد شد.
به ناخن هایتان ویتامین برسانید گروه ویتامین B و C و همچنین مواد غذایی حاوی زینک در بهبود وضعیت ناخن ها بسیار موثر واقع می شوند. اگر می خواهید ناخن ها از استحکام خوبی برخوردار باشند، مصرف این گروه از ویتامین ها به خصوص ویتامین ب را از دست ندهید.
سعی کنید از استون استفاده نکنید استون یکی از مخرب ترین گزینه برای پاک کردن ناخن ها است. این ماده بسیار قوی است که موجب خشکی بیش از حد ناخن و پوست های اطراف آن می شود. بهتر است به جای استون، از لاک پاک کن برای پاک کردن لاک ناخن های خود استفاده کنید. بعد از استفاده حتما دستان خود را با شوینده بشویید و کرم مرطوب کننده بزنید.
طراحی ناخن با مروارید

طراحی ناخن با مروارید

ناخن ها را از گوشه نگیرید برای همه ما پیش آمده که گوشه ناخن هایمان در گوشت فرو برود و می دانیم که این موضوع خیلی آزاردهنده است. به همین دلیل بهتر است به جای آن که ناخن ها را از گوشه بگیریم، آن را صاف کوتاه کنیم. برای تمیز کردن ناخن ها، سعی کنید آن را کاملا کوتاه کنید یا با کمک سوهان زیر ناخن را تمیز کنید. به خصوص زمانی که روی ناخن هایتان لاک دارید، به تمیزی آن دقت بیشتری نشان دهید.

نکات داشتن ناخن های زیبا

ناخن هایتان را کمتر مانیکور کنید اگر از آن دسته خانم هایی هستید که وقت زیادی را در آرایشگاه ها صرف مانیکور و کاشت ناخن می کنند، خوب است بدانید که این کار آسیب بسیاری به ناخن های شما وارد کرده و آن را از حالت طبیعی خارج می کند. بهتر است تنها در مواقع خاص ناخن هایتان را مانیکور کنید و انجام این کار را به افراد کاملا حرفه ای بسپارید. چنانچه قصد دارید خودتان به ناخن هایتان رسیدگی کنید، بهتر است به جای صیقل کردن سطح ناخن با استفاده از سوهان زبر، نوک بلند شده ناخن ها را سوهان بکشید. برای این کار از سوهان نرم و استاندارد استفاده کنید.
طراحی ناخن با مروارید

طراحی ناخن با مروارید

از دستکش استفاده کنید عدم استفاده از دستکش حین ظرف شستن یا کار با مواد شوینده، دست و ناخن ها را در معرض خشکی بیش از حد و به دنبال آن شکنندگی قرار می دهد. اگر به ناچار نمی توانید از دستکش استفاده کنید، بهتر است مایع ظرفشویی سازگار با پوست دست مصرف کنید. همچنین بهتر است به جای استفاده از آب داغ، از آب ولرم استفاده کنید و بعد از شستشو نیز دست های خود را مرطوب کننده بزنید.
طراحی ناخن با مروارید

ناخن های زیبا

مد و زیبایی

دیزاین ناخن

مد و زیبایی

دیزاین ناخن

مد و زیبایی

ناخن های زیبا

مد و زیبایی

ناخن های زیبا

طراحی ناخن با مروارید

زیبای ناخن ها

لایت مد/ rojelab

2021-04-09 /
گردآوری: پرشین وی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار