soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

برند دیور یکی از موفق ترین برندها در طول تاریخ است که توانسته است طراحی های موفقی را به خصوص برای لباس عروس عروس های مهم دنیا طراحی کند. ثریا اسفندیاری یکی از زنان مشهور است که لباس عروسش توسط دیور طراحی شد. طراحی لباس عروسی را در پرشین وی ببینید.

طراحی لباس عروسی

Christian Dior یکی از معتبرترین و گران ترین برندهای پوشاک و زیورآلات در دنیای مد است. در این مقاله زیباترین مدل های لباس عروس از برند کریستین دیور Christian Dior در دنیای مد را گردآوری کرده ایم.Christian Dior متولد ژانویهٔ ۱۹۰۵ و درگذشتهٔ ۲۳ اکتبر ۱۹۵۷ یک طراح مد فرانسوی بود، که به‌عنوان یکی از معروفترین بنیانگذاران خانهٔ مد در دنیا شناخته می‌شود و با نام «دیور» نیز معروف است.در گرانویل، یک شهر ساحلی در سواحل نرماندی فرانسه به‌عنوان دومین فرزند از پنج فرزند موریس دیور به دنیا آمد.

درباره دیور

پدرش ثروتمند و یک تولید کننده کود بود و همسر او، ایزابل کاردامونه نام داشت. دیور پس از تولد تا سن ده سالگی در نورماندی فرانسه ماند و در ده سالگی به همراه والدین خود به پاریس رفت. او پس از تحصیل در علوم سیاسی، در ارتش به خدمت پرداخت. او طراحی لباس را تا سال ۱۹۳۵ شروع نکرده بود، در این سال او به پاریس برگشت و شروع به فروش طرحهای اولیه خودش کرد. رابرت پیگرت، طراح لباس، او را در سال ۱۹۳۸ استخدام کرد.در طول جنگ جهانی دوم، دیور در جنوب فرانسه خدمت می‌کرد. سپس در سال ۱۹۴۱ دوباره به پاریس بازگشت و در سالن طراحی بزرگتری برای لوسین للونگ مشغول به کار شد. دیور در سال ۱۹۴۶ با پشتیبانی مارشال بوشاک، صاحب کارخانهٔ منسوجات، سالن مد خود را افتتاح کرد.

بهترین طراحی های کریستین دیور برای لباس عروس در دنیای مد

در این مقاله زیباترین مدل های لباس عروس از برند کریستین دیور Christian Dior در دنیای مد را گردآوری کرده ایم.برترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مد – عکس شماره ۱برترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مدبرترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مدبرترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مدبرترین مدل های لباس دیورمدل های لباس عروس کریستین دیوربرترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مدبرترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مدمدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior لباس عروس به رنگ سالبرترین مدل های لباس عروس Christian Diorبرترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مدلباس عروس به رنگ سالبرترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Dior در دنیای مدبرترین مدل های لباس عروس کریستین دیور Christian Diorلباس عروس ثریا که در عکس مشاهده می شود، توسط کریستین دیور طراحی شده و پس از مرگ ثریا در یک حراجی در پاریس به قیمت یک میلیون و دویست هزار دلار فروخته شد.لباس عروس ثریالباس عروس ثریا اسفندیاریاینستاگرام ـ ویستا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار