soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

شینیون روسی از انواع آرایش موهای زیبا و جذاب می باشد و شما می توانید به کمک آن به موهای خود فرم و حالت بی نظیری را ببخشید و متفاوت تر از همیشه به نظر برسید.

مدل های شینیون روسی

آرایش موها در انواع مدل های متنوع نظیر آرایش موی اروپایی و آرایش موی فرانسوی و آرایش موی روسی وجود دارند و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از بین آن ها مدلی مناسب را انتخاب کنید.

مدل آرایش موی روسیه ای

آموزش آرایش موی روسی

۱.ابتدا موها را از سمت یکی از گوش ها تا گوش دیگر تقسیم بندی نمایید و در پشت سرتان و در قسمت پایین نیز موها را به صورت دم اسبی جمع کنید.

۲. موهای قسمت کناری را دور موی دم اسبی کاور نمایید.

۳. قسمت پایینی دم اسبی را بدون استفاده از کرم و مواد دیگر بابلیس نمایید.

۴. یک لایه نازک از مو قسمت دم اسبی را بردارید و از تکنیک اتو سرد استفاده کنید.

۵. مو را به شکل غنچه رز فرم بدهید و برای حالت دادن به کمک این مدل از پنس فلزی استفاده نمایید سپس مو را در داخل پنس فلزی باز نمایید.

مدل آرایش مو روسی زنانه و دخترانه

۶. در این مرحله باید موی شما خشک باشد و پرزهای آن را هم گرفته باشید.

۷. لایه مو را به کمک انگشت حالت بدهید و به شکل یک گل رز طبیعی شیبدار و مخروطی درآورید سپس لایه مو را با سنجاق مویی و پنس فلزی فیکس نمایید.

۸. در این مدل شینیون می توانید سه تا ۵ عدد گل رز داشته باشید.

۹. لایه های مو را از یکدیگر جدا نمایید و ادامه گل های رزی که ایجاد کرده اید را به صورت برگ حالت بدهید و به کمک اسپری آن را فیکس نمایید.

۱۰. برای قسمت جلوی مو از اسپری شاین مو استفاده نمایید.

۱۱. قسمت جلویی مو را به سمتی که تمایل دارید حالت بدهید و مقداری آن را پوش بدهید. برای اینکه فرق سر مشخص نگردد لایه ها را به هم بچسبانید و پوش بدهید سپس موها را به قسمت ریشه مقداری اسپری نمایید.

۱۲. قسمت رویی موها را جدا نمایید و به شکل طنابی درآورید و لایه های دیگر را به بافت اضافه نمایید و در قسمت پشت سر فیکس نمایید.

۱۳. اگر قسمت جلویی موها پیچ دارد آن ها را به کمک پنس فلزی و اسپری به سمت بالا فرم بدهید.

شینیون زیبا روسی

آرایش موی زنانه و دخترانه روسیه ای

در اغلب مدل های آرایش موی روسی ، موها از قسمت کناری بافته می شوند و در پشت سر به یکدیگر متصل می شوند سپس موها جمع می گردند همچنین این مدل مو به صورت حرارتی نیز فرم داده می شود و شما می توانید در قسمت هایی از مو چند گل رز ایجاد کنید تا آرایش موهایتان زیبا و جذاب تر از همیشه به نظر برسد.

برای تزیین آرایش موی روسی می توانید از انواع وسایل تزیین کننده مو نظیر تاج گل مصنوعی و طبیعی و … استفاده نمایید که هر یک از این اکسسوری های مو باعث می شوند تا شما مدل مویی مناسب و جذاب داشته باشید.

مدل شینیون شیک روسی مدل آرایش موی روسیه ای   شینیون ساده روسی مدل های شینیون روسی شینیون شیک روسی مدل آرایش موی روسی شینیون بسته روسیه ای شینیون روسی شیک شینیون شیک روسی شینیون بسته روسیه ای مدل آرایش موی روسیه ای شینیون بسته همراه با بافت مو آرایش موی بسته روسی شینیون ساده روسی شینیون زیبا روسی شینیون روسی همراه با بافت مو    شینیون روسی

در این بخش از آرایش و زیبایی مجله آرگا تصاویری از انواع مدل های شینیون روسیه ای را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید و مورد توجه تان قرار بگیرند.

منبع : آرگا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار