شیائومی سال‌هاست که محصولات خود را با پسوند می (Mi) در بازارهای جهانی به فروش می‌رساند، اما این شیوه نامگذاری به زودی تغییر خواهد کرد. بر اساس گزارشی که در ابتدا توسط XDA-Developers منتشر و در ادامه نیز توسط سخنگوی شرکت به طور رسمی تأیید شد، از سه ماهه سوم سال 2021، تمامی محصولات سری “می” با حذف این پسوند به صورت خلاصه، “شیائومی” خوانده خواهند شد؛ شیوه‌ای که تاکنون در بازار داخلی چین معمول بوده و از این پس در سطح جهانی نیز اجرا خواهد شد. .

اولین دستگاه‌هایی که با شیوه نامگذاری جدید عرضه خواهند شد، گوشی هوشمند شیائومی میکس 4 و تبلت‌های سری شیائومی پد 5 خواهند بود که در روز 10 اوت (19 مرداد) معرفی شدند. البته، پس از اتمام رویداد مذکور گمانه‌زنی‌هایی در خصوص تغییر نام تجاری محصولات شیائومی مطرح شده بود (ما هم در دیجی رو محصولات جدید را بدون پسوند می معرفی کردیم) و حال پس از گذشت دو هفته، شرکت چینی به صورت رسمی این موضوع را تأیید کرده است.

حذف پسوند می از شیائومی

پیش از این، یکی از مدیران ارشد شیائومی تأیید کرده بود که فروشگاه‌های فیزیکی “می استور” (Mi Store) هم از این پس “شیائومی استور” (Xiaomi Store) نامیده خواهند شد و این تغییر برند به صورت همه جانبه خواهد بود. انتظار می‌رود خبر تغییر برند محصولات سری می، در رویداد 15 سپتامبر (24 شهریور) که برای معرفی گوشی‌های سری شیائومی 11 تی با شارژ سریع 120 وات و نمایشگر 120 هرتز در گرفته شده، به صورت کاملاً رسمی به اطلاع عموم کاربران برسد.

بامن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *