soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

هری استایلز از زمانی که خوانندگی با گروه معروف وان دایرکشن را شروع کرد تمایل زیادی به امتحان کردن انواع استایل های خاص و متفاوت با کت و شلوار از خود نشان داد تا حدی که دیگر برخی منتظرند تا ببینند جدیدترین کت و شلوارهای انتخابی این خواننده چه خواهد بود. در زیر گلچینی از ست های کت و شلوار به سبک هری استایلز را مشاهده خواهید کرد.

ست های کت و شلوار هری استایلز

هری که هیچ وقت از پوشیدن “انواع لباس های رنگارنگ” روگردان نیست. در زمان حضور در برنامه TODAY شو، به گزارش پرشین وی یک استایل رنگارنگ با کت و شلوار، از ترکیب رنگ های صورتی، یاسی، آبی و کروات خال خالی به تن کرد.
ست های کت و شلوار

ست رنگارنگ هری استایلز با کت و شلوار

هری در مراسم Brit Awards سال ۲۰۲۰، کت و شلوار زرد از برند مارک جیکوب را با پاپیون بنفش ست کرده بود.
کت و شلوار زرد هری

کت و شلوار زرد هری

هری برای حضور در برنامه تاک شو جیمز کوردن یک دست کت و شلوار راه راه را با پیراهن راه راه ست کرد.
ست های کت و شلوار

کت و شلوار راه راه هری استایلز – ست های کت و شلوار

این کت و شلوار آبی مخمل هری از برند گوچی است و معمولا مخمل های مشکی، قرمز و آبی تیره همیشه تمام توجه ها را به خود جلب می کنند.
کت و شلوار آبی مخمل

کت و شلوار آبی مخمل

هری یک دست کت و شلوار کاملا سفارشی دیگر از برند گوچی به تن دارد که صرفه نظر از پارچه طرح دار این لباس، لبه های بسیار پهن و مخمل مشکی این کت آن را متفاوت تر کرده است.
بررسی استایل هری استایلز

تیپ هری استایلز با کت و شلوار طرح دار

بررسی استایل هری استایلز با کت و شلوار

علاقه زیاد هری استایلز به برند گوچی دیگر برهمگان معلوم شده ولی در روز اجرای سولو خود در شهر پاریس، یک دست کت و شلوار سفارشی از برند سن لورن پوشید که طرح براق و چشمک زن آن بسیار با چشم های او همخوانی داشت!
تیپ هری استایلز در پاریس

شیک ترین کت و شلوارهای هری استایلز

او در زمان اجرا در شهر نیویورک به گزارش پرشین وی این کت و شلوار شیک طرح دار از برند گوچی را پوشید که بسیار برازنده او به نظر می رسید.
ست های کت و شلوار

ست های کت و شلوار مشکی هری استایلز

او در این سال، زمانی که جیمز کوردن مجری برنامه “The Late Late Show ” به دلیل زایمان همسرش نتوانست برنامه را اجرا کند، به جای او مجری گری برنامه را به عهده گرفت و یک دست کت و شلوار چهارخانه از برند گوچی به تن کرد. البته این کت و شلوار سفارشی نبود و از کالکشن ۲۰۱۸ این برند انتخاب شده بود.
کت و شلوار چهارخانه

کت و شلوار چهارخانه

یکی از کت و شلوارهای معروف هری این کت و شلوار طرح دار بنفش و براق از برند الکساندر مک کوئین است که وی در طول یک مراسم اهدای جوایز در سیدنی – استرالیا به تن داشت.
ست های کت و شلوار

کت شلوار بنفش طرح دار

این خواننده مشهور در زمان سفر به چین و در طول اجرای خود برای شو لباس ویکتوریا سیکرت در شهر شانگهای، یک استایل شیک به رنگ آبی با کت و شلوار برند ژیوانشی داشت.
تیپ آبی هری استایلز

ست های کت و شلوار آبی هری استایلز

هری در یکی دیگر از اجراهای خود برای فشن شو ویکتوریا سیکرت، یک دست کت و شلوار مشکی از برند محبوبش گوچی پوشید و آن را با پیراهن صورتی ست کرده بود.
تیپ مشکی هری استایلز

تیپ مشکی هری استایلز

کت و شلوارهای رنگارنگ هری استایلز

هری استایلز برای اجرا کنسرتی در هالیوود یک دست کت و شلوار در رنگ قرمز بسیار روشن پوشیده بود.
ست های کت و شلوار

کت و شلوار قرمز روشن

وی برای شرکت در برنامه تودی شو این کت و شلوار چشمگیر صورتی را پوشیده و به زیبایی آن را با رنگ مشکی ست کرده بود.
ست های کت و شلوار

کت شلوار صورتی هری استایلز

احتمالا متوجه شده اید که هری می تواند حتی پارچه های قدیمی مادربزرگ را هم به شکلی شیک به تن کند ولی آیا او می تواند پارچه ای مشابه با رومیزی ها را هم به تن کند؟! بله ظاهرا او می تواند هر طرح و رنگی را پوشیده و آن را به عنوان یکی از فشن های لوکس به نمایش بگذارد.
تیپ سفید قرمز هری استایلز

ست های کت و شلوار رنگی و چهارخانه هری استایلز

و درست زمانی که در نگاه اول فکر می کنید او کمی از چشمگیر بودن لباس های خود دست برداشته، متوجه می شوید او یک دست کت و شلوار سراسر مخمل سبز پررنگ به تن دارد!
کت شلوار سبز مخمل

کت شلوار سبز مخمل

او در یکی از اولین سال های پوشیدن کت و شلوارهای خاص، این کت و شلوار گلدار سیاه و سفید از برند گوچی را به تن داشت که شلوار آن مدل دمپا گشاد بود.
ست های کت و شلوار

کت شلوار طرح دار سفید مشکی

البته این استایل او کت و شلوار نیست و به نظر می رسد شلوار جین پوشیده ولی با این حال یک کت بسیار شیک را با آن ست کرده که دست کمی از یک دست کت و شلوار شیک و رسمی ندارد!
کت تک مردانه

استایل با کت تک مردانه گلدوزی شده

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی
منبع: cosmopolitan

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار