soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتمد و لباس

ما در این مطلب مجموعه ای از ست لباس مجلسی بیانسه را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

بیانسه یکی از خواننده های مشهور جهانی است که دارای افتخارات زیادی در کارنامه هنری خود است وی بارها برنده جایزه معروف گرمی شده است این خواننده بسیار باهوش و خوش استایل لباس های زیبا و شیکی را بر تن می کند ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم ست لباس مجلسی بیانسه را با هم ببینیم

ست لباس مجلسی بیانسه

به گزارش پرشین وی تصاویر زیر نمونه ست های مجلسی زیبا به سبک خواننده مشهور بیانسه نولز است:
ست لباس مجلسی بیانسه

ست لباس مجلسی بیانسه

بیوگرافی بیانسه

بیانسه دختر تینا نولز (آرایشگر) و متیو نولز (مدیر فروش ایکس روکس) می باشد، او دوران کودکی اش را در هیوستون گذرانده است. بیانسه یک یک برادر ناتنی و یک خواهر کوچک تر به نام سولانژ (خواننده) دارد، خواهرش قبلا به عنوان رقصنده در گروه بچه های سرنوشت فعالیت می کرده است.
ست لباس مجلسی بیانسه

ست لباس مجلسی بیانسه

اولین آلبوم
بیانسه اولین آلبوم خود به نام به طرز خطرناکی عاشق را در سال ۲۰۰۳ منتشر کرد. این آلبوم برای او پنج جایزهٔ گرمی به ارمغان آورد و دو آهنگ مجنون عشق و پسر بچه از این آلبوم، در نمودار ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد در صدر قرار گرفتند.
بازیگری
او در بازیگری نیز بخت خود را آزمود و در فیلم های دختران رؤیایی (۲۰۰۶) و پلنگ صورتی (۲۰۰۶) نیز بازی کرد و به خاطر فیلم دختران رؤیایی، نامزد بهترین بازیگر زن گلدن گلوب شد.
ست لباس مجلسی بیانسه

ست بیانسه

ازدواج
آشنایی بیانسه با همسرش جی زی رپر مشهور از شرکت موسیقی او شروع شد، این زوج بعد از سال ها رابطه ۲۰۰۸ بطور رسمی با یکدیگر ازدواج کردند اولین فرزندشان دختری بنام بلو آیوی کارتر در سال۲۰۱۱ بدنیا آمد، بیانسه در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۷ صاحب دو فرزند دوقلو به نام های سر کارتر (به انگلیسی: Sir Carter) و رومی (به انگلیسی: Rumi) شد زندگی مشترک این زوج با مشکلاتی همراه بوده و مسئله خیانت جی زد تا مدت ها زندگی مشترک آن ها را به شدت تحت تاثیر قرار داد.
ست لباس

ست لباس

اصول ست

ست لباس مجلسی

اصول ست

بیانسه

اصول ست

بیانسه

تهیه و گردآوری: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

2021-03-15 /
گردآوری: پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.