soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

اگر شما هم تمایل دارید یک یک شلوار جین سفید و زیبا ست کنید ما در این مطلب از پرشین وی برای شما عزیزان ست لباس با شلوار جین سفید با دیگر لباس ها ونکات پوشیدن شلوار سفید همراه با عکس را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت در  ادامه مطلب همراه ما باشید

ست لباس با شلوار جین سفید

شلوار جین سفید رقاصان باله زیبا ترین اندام را در شلوار جین سفید دارند به همین دلیل ما از توصیه های یکی از بهترین مربی های این رقص استفاده کرده ایم تا دو تمرین ورزشی را به شما ارائه دهیم که می تواند در زیباتر شدن اندام شما در شلوار جین سفید کمک کند.مداومت در انجام این تمرین های ورزشی عضلاتی کشیده و قوی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
ست لباس با شلوار جین سفید

ست لباس با شلوار جین سفید

۱)یک صندلی یا هرچیز دیگری را که برای شما مثل یک تکیه گاه باشد محکم نگه دارید.
۲) ستون فقرات صاف و کشیده باشد سپس روی انگشت های پا به ایستید به طوری که دو پاشنه ی پا روبه روی هم و نوک انگشت های پا در دو جهت مخالف از هم قرار بگیرند
۳) به مدت بیست الی شصت ثانیه به همین حالت بمانید. دم و باز دم فراموش نشود.
۴) چهار بار این حرکت را تکرار کنید.
۵) مدل دیگری از این حرکت را هم می توانید انجام دهید.
ست لباس با شلوار جین سفید

جین سفید

یک پا را بالا بیاورید به طوری که انگشت های پا کشیده و به سمت بیرون ، زانوها هم در راستای انگشتان پا و کشیده باشند
۶) نفس خود را حبس کنید.
با انجام این تمرین های ورزشی شما بر عضلات ران پا وهمسترینگ فشار می آورید.
به یاد داشته باشید داشتن اندامی کشیده و قوی در هر لباسی از جمله شلوار جین سفید موجب زیبایی است.
ست لباس با شلوار جین سفید

اصول ست 

بیشتر بدانید از ست کردن شلوار جین

۱ – دوباره و دوباره امتحان کنید شلوار جین آبی برای امریکایی‌ها مانند پای سیب است. اما اگر شما هم مانند بسیاری از خانم‌ها باشید برای خرید شلوار جین استرس دارید. در واقع نزدیک به هفتاد درصد مادرها می‌گویند که قبل از انتخاب جین مناسب ۴ عدد یا بیشتر را امتحان می‌کنند. اما Clinton Kelly مشاور مد و لباس و صاحب امتیاز what not to wear ( چه چیز را نپوشیم ) می گوید که به طور میانگین خانم ها در نمایشگاه TLC بیست عدد را امتحان می‌کنند! بنابراین ناچارا باید مدت زیادی به اتاق پرو رفت، اما Clinton Kelly برای ما توضیح می‌دهد که حداقل با این روش از دام خرید شلوار جین نامناسب و پوشیدن آن بیرون می‌آییم.
ست لباس با شلوار جین سفید

ست لباس با شلوار جین سفید

ست لباس با شلوار جین سفید

۲ – روی اندازه بودن شلوار تمرکز کنید نه روی سایز نوشته شده بر آن شما لیبل روی شلوار را می‌خوانید و می‌بینید که نوشته روی آن برای سایز شما مناسب است. این اطلاعات خوب است. اما باید دقت کنید که تعریف یک کمپانی از به فرض سایز کوچک با تعریف دیگری متفاوت است. و وقتی که شلوار جین را می‌پوشید برخی از انها قدری با سایز تعریف شده متفاوت هستند و برخی دیگر تفاوت بسیاری دارند.Clinton Kelly می گوید متاسفانه هیچ نمودار جهانی برای سایزها وجود ندارد که بتوان بر اساس آن کار کرد. شما ممکن است در میان یک سری شلوار جین سایز ۱۰ را بپوشید و در میان سری دیگر سایز ۱۴٫ در این مورد نگران نباشید و به خاطر داشته باشید که خانم ها معمولا سه سایز را در جالباسی خود و در میان لباس های مختلف دارند. Clinton Kelly می گوید که وقتی در این مورد شک دارید حداقل دو سایز مختلف را با خود به اتاق پرو ببرید.
با ست لباس با شلوار جین سفید اندام خود را زیباتر خواهید دید

ست کردن

۳ – به دنبال رنگ تیره باشید جین های تیره تر به نظر متملقانه‌تر و شیک تر می‌آیند. Clinton Kelly می گوید : رنگ‌های همه کاره، کارآمدتر هستند و می‌توان از آن استفاده های مختلف کرد مثلا وقتی که شب برای گردش بیرون می‌روید و یا وقتی که می‌خواهید ظاهر کاری و رسمی داشته باشید قابل استفاده هستند.
استایل

ست لباس با شلوار جین سفید

استایل

جین

شیکسون / beytoote

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار