soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

یاهو (Yahoo) زمانی حکمران بالامنازع دنیای اینترنت بود و از جستجو گرفته تا چت کردن، همه از پلتفرم‌های این شرکت استفاده می‌کردند. اما به مرور و با روی کار آمدن گوگل و سایر رقبا، این شرکت روز به روز از دوران اوج خود فاصله گرفت و تا مرز ورشکستگی نیز پیش رفت. روند رو به افول یاهو تا سال 2017 ادامه یافت تا اینکه کمپانی ورایزن با صرف هزینه 4.48 میلیارد دلاری آن را به مالکیت خود در آورد و شروع به برخی اصلاحات نمود.

تقریباً سه سال پیش، یعنی در سال 2018، یاهو مسنجر پس از 20 سال به کار خود پایان داد و به تاریخ پیوست. اکنون هم خبر می‌رسد که یکی دیگر از پلتفرم‌های محبوب یاهو یعنی سایت پرسش و پاسخ این شرکت موسوم به Yahoo Answers در تاریخ 4 مه (14 اردیبهشت) تعطیل خواهد شد.

اطلاعیه مربوط به بسته شدن Yahoo Answers در بالای صفحه اصلی این سایت درج شده (تصویر زیر) و کاربران را به یک صفحه سوالات متداول هدایت می‌کند که در آنجا جزئیات بیشتری درباره جدول زمانی بسته شدن این پلتفرم ارائه شده است. علاوه بر این، گفته شده که پس از تاریخ 20 آوریل (31 فروردین) هیچ ورودی یا ارسال جدیدی در Yahoo Answers مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

سایت پرسش و پاسخ یاهو

Yahoo Answers از سال 2005 راه‌اندازی شده و یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های پرسش و پاسخ در اینترنت به شمار می‌رود. با اینکه این پلتفرم روزهای درخشانی داشته اما در حال حاضر از محبوبیت آن به شدت کاسته شده و همین مسئله یاهو را بر آن داشته تا منابع Yahoo Answers را صرف فعالیت‌ها و سرویس‌های دیگری کند که می‌توانند به جذب مخاطب بیشتر کمک کنند.

قبل از اینکه Yahoo Answers به طور کامل از دسترس خارج شود، یاهو این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا داده‌های خود در این پلتفرم را دانلود کنند. آن‌ها می‌توانند تا 30 ژوئن (9 تیر) در خواست دسترسی به داده‌های خود را اعلام کنند. این داده‌ها شامل تمام محتوای تولید شده توسط کاربر از جمله لیست سوالات، سوالات، لیست پاسخ‌ها، پاسخ‌ها و تمامی تصاویر به اشتراک گذاشته شده است. البته، یاهو تصریح کرده که افراد تنها قادر به بارگیری محتوای خود خواهند بود و امکان دسترسی به محتوا، سؤالات و یا پاسخ‌های دیگران را نخواهند داشت.

پس از تاریخ 4 مه (14 اردیبهشت)، داده‌های Yahoo Answers غیرقابل دسترس می‌شوند، اما مشخص نیست که ورایزن به عنوان مالک یاهو آیا قصد بایگانی کردن این داده‌ها و استفاده از آن‌ها به عنوان یک راهنمای پرسش و پاسخ آنلاین را دارد یا نه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار