soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

سامسونگ تصمیم گرفته در تعدادی از کشورهای اروپایی، حرف Z را نام گوشی‌های خود حذف کند. بدین‌ترتیب گلکسی زدفولد ۳ در این کشورها اکنون با نام گلکسی فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ نیز با نام گلکسی فلیپ ۳ به‌فروش می‌رسد.

سامسونگ هیچ توضیحی درمورد تغییرات ناگهانی نام گوشی‌های خود در برخی از کشورهای اروپایی ارائه نداده است، اما MSPoweruser گزارش می‌دهد که تغییر نام تجاری فقط در برخی از کشورهای اروپایی می‌تواند نشانه‌ای از حمایت نمادین از اوکراین باشد.

برخی از منابع اعلام کرده‌اند سامسونگ همچنین درحال ساخت جعبه‌های جدیدی برای محصولات خود است که در این جعبه‌ها از نام‌های جدید استفاده خواهد کرد. همان‌طور که اشاره کردیم، تغییر نام گوشی‌های غول فناوری کره‌ی جنوبی فقط در برخی از کشورهای اروپایی انجام شده؛ بااین‌حال، احتمال دارد سامسونگ تغییر نام گوشی‌های خود را به سایر کشورهای جهان نیز گسترش دهد.

مقاله‌ی مرتبط:

برخی از کاربران نیز از این اقدام سامسونگ رضایت دارند و دلیل این دسته از افراد، حمایت از مردم اوکراین نیست، بلکه دلیل اصلی آن‌ها این است که از این برند کره‌ای خوششان نمی‌آید. البته برخی دیگر از کاربران اعتقاد دارند سامسونگ باید گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ را در سایر نقاط جهان نیز به‌ترتیب با نام گلکسی فولد ۳ و فلیپ ۳ به بازار عرضه کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار