soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتیکی از زیباترین اکسسوری هایی که خانم ها به آن علاقه خاصی دارند دستبندها هستند که زیبایی خاصی به استایل زنان می دهند ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم ایده هایی از دستبندهای طلای جدید و نکات مهم در انتخاب دستبندها را برایتان به اشتراک  خواهیم گذاشت

دستبندهای طلای جدید

دستبندهای طلای جدید

بیشتر بدانید از اندازه گیری مچ دست با متر

اگر متر موجود نبود می توانید از یک نوار کاغذی نازک و منعطف استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر نوار کاغذی نازک نباشد، ممکن است سایز مچ شما به درستی اندازه گیری نشود و اندازه مچ شما ۱٫۵ تا ۳ سانت بیشتر اندازه گیری شود.
 
نوار را دور مچ دست خود قرار دهید و با یک قلم یا نشانگر در قسمتی که شروع به همپوشانی کرده است، علامت بزنید. سپس طول نوار را با خط کش حساب کنید.
 
مرحله دوم: در سیستم مترینگ، اندازه مچ دست خود را به سایز دستبند تبدیل کنید.
پیشنهاد ویژه انواع جراحی زیبایی سینه ماسک فضای باز با۵ لایه فیلتراز الیاف نانو هرآنچه ازعملهای زیبایی زنان میخواهیدبدانید
دستبندهای طلای جدید

دستبندهای طلای جدید زیبا

 
تبدیل اندازه مچ به سایز مچ
هنگام اندازه گیری مچ به نوع دستبندی که قرار است خریداری شود دقت کنید. اگر دست بند به صورت زنجیری باشد، آزادی شما بیشتر است. اما در مورد مدل تسبیحی (به انگلیسی beaded) باید ۱٫۵ سانت سایز beaded را بیشتر بگیرید تا به راحتی در مچ شما بازی کند.
 

نکاتی برای انتخاب دستبند

اگر می خواهید مچ دستتان لاغرتر و ظریف تر به نظر بیاید از دستبندهای ضخیم با ابعاد بزرگ استفاده کنید.دستبند با عرض ۵ سانتیمتر، مچ دستتان را کوچکتر و دستتان را بلندتر نشان می دهند.
 
اگر تن پوست شما سرد است از دستبندهای نقره ای و اگر تن پوستتان گرم است از دستبندهای زرد رنگ استفاده کنید اگر تن پوستتان خنثی است می توانید از دستبندهای طلای زرد یا نقره و طیف گسترده ای از رنگ ها استفاده کنید.
 
برای ست کردن چند دستبند خود را محدود نکنید به راحتی می توانید از چند دستبند در طرح و رنگ های مختلف استفاده کنید.
دستبندهای طلای جدید

دستبندهای طلای جدید زیبا

انواع قفل دستبند

قفل لابستر: مدل بسته شدن این قفل و قلاب مانند چنگ های لابستر است. می تواند مدل های مختلف قفل لابستر را در فروشگاه زیورآلات ببینید.
 
قفل بشکه ای: قفل بشکه ای از دو تکه فلز تشکیل شده که یک طرف آن رزوه شده و طرف دیگر مادگی است و این دو با چرخاندن در هم پیچ می شوند.
 
قفل ضامن دار: این قفل یک قلاب T شکل دارد و در سمت دیگر یک دایره وجود دارد. میله دایره شکل در میله T شکل قفل می شود و دستبند را محکم نگه می دارد.
 
قفل آهنربایی: قفل آهنربایی دو بخش دارد که با خاصیت مگنت به هم می چسبند و جواهرات را در جای خود محکم می کنند.
 
قفل قلاب S شکل: یکی از قدیمی ترین انواع قفل است که سر S شکل آن در یک طرف گردنبند یا دستبند قرار می گیرد و در سر دیگر حالت قلاب ماهیگیری وجود دارد. این دو در هم چفت می شوند و اکسسوری را محکم نگه می دارند.
اکسسوری

دستبندهای طلای شیک

اکسسوری

دستبندهای طلای خاص

دستبندهای طلای جدید

دستبندهای طلای زیبا

اکسسوری

دستبندهای طلای

اکسسوری
میهن / beytoote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.