soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

اسنپ تریپ در پویش «نوروز از امروز» به مسافران نوروزی برای خرید ارزان بلیط و رزرو هتل یا اقامتگاه کمک می‌کند.

اسنپ تریپ برای ارائه بهترین قیمت خدمات سفر اقدام به راه‌اندازی پویشی با عنوان «نوروز از امروز» کرده است. در این پویش به مسافران نوروزی توصیه می‌شود برای خرید ارزان بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، بلیط اتوبوس، بلیط قطار و رزرو هتل داخلی و خارجی و اقامتگاه برای سفرهای نوروزی زودتر اقدام کنند تا از تخفیف‌های ویژه اسنپ تریپ بهره‌مند شوند.

با مشخص شدن جزئیات انجام سفرهای نوروزی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، اسنپ تریپ تمام توان خود را برای معرفی بهداشتی‌ترین هتل‌های داخلی و خارجی و اقامتگاه‌ها و ارائه بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما داخلی و خارجی به بهترین قیمت به کار گرفته است. اسنپ تریپ در راستای پاسخ به دغدغه‌های اقتصادی مردم و تسهیل خرید خدمات سفر، با راه‌اندازی پویشی به نام «نوروز از امروز»، تخفیف‌هایی برای خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، بلیط اتوبوس، بلیط قطار و رزرو هتل داخلی و خارجی ارائه می‌دهد.

در پویش «نوروز از امروز» بیشترین تخفیف‌ خرید خدمات سفر به افرادی تعلق می‌گیرد که زودتر اقدام به خرید کرده باشند. این تخفیف‌ها در وب‌سایت و اپلیکیشن اسنپ تریپ در دسترس است. برای استفاده از آن‌ها همین حالا اقدام به خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، بلیط اتوبوس، بلیط قطار یا رزرو هتل داخلی و خارجی کنید تا با قیمت‌های بالای خدمات سفر در روزهای پایانی سال مواجه نشوید.

با توجه به اینکه اسنپ تریپ با معتبرترین بازیگران حوزه سفر و گردشگری همکاری می‌کند می‌توان به مسافران نوروز ۱۴۰۰ نوید سفری توأم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا داد. افزون بر این، اسنپ تریپ از چند ماه گذشته از یک سو فهرستی از بهداشتی‌ترین هتل‌های هر شهر منتشر کرده است که توسط کاربران انتخاب شده‌اند و از سوی دیگر، امتیاز رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در هتل‌ها را اضافه کرده است تا به مسافران برای انتخاب هتل‌هایی کمک کند که از لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی از نظر کاربران امتیاز بیشتری دارند.

آن‌طور که ولی تیموری، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد، براساس طرح تصویب‌شده برای انجام سفرهای نوروزی دو مسیر سفر ایمن و سفر سبز برای سفرهای نوروزی ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است. تمام برنامه‌ریزی‌ها برای استان‌ها و شهر‌هایی هستند که در وضعیت زرد و آبی باشند و اگر امکان سفر در نوروز برقرار نشود، امکان استفاده از رزرو‌ها تا سه ماه آینده وجود خواهد داشت.

اسنپ تریپ از تمام افرادی که قصد انجام سفر در نوروز ۱۴۰۰ دارند، دعوت می‌کند پروتکل‌های بهداشتی کرونا را در طول سفر رعایت کنند و برای خرید خدمات سفر با بهترین قیمت به وب‌سایت یا اپلیکیشن اسنپ تریپ مراجعه کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *