soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

استفاده از اکسسوری می تواند هر تیپی را کامل کند. یکی از محبوب ترین انواع جواهرات جواهرات و اکسسوری هایی است که برای گوش استفاده می شود. استفاده از گوشاره می تواند چهره شما را زیباتر جلوه دهد. با پرشین وی همراه باشید تا جذاب ترین مدل های گوشواره اسپرت را ببینید.

جذاب ترین مدل های گوشواره اسپرت

اگرچه هیچ قاعده و اساس مشخص و قطعی برای انتخاب گوشواره بر اساس رنگ مو وجود ندارد، اما طبق تجربه و مشاهدات نکات زیر می­ توانند در داشتن انتخابی مناسب موثر باشند:

انتخاب گوشواره بر اساس رنگ و اندازه مو

اگر شما دارای موهای بلوند یا موهایی طلایی هستید، گوشواره های طلایی نسبت به گوشواره های طلا سفید می ­توانند منجر به درخشش شما شوند.جذاب ترین مدل های گوشواره اسپرتجذاب ترین مدل های گوشوارهنحوه انتخاب گوشوارهراهنمای خرید گوشوارهجذاب ترین مدل های گوشواره اسپرتمدل های گوشواره اسپرتاز طرفی دیگر افرادی که دارای موهای تیره و مشکی هستند، گوشواره های طلا سفید گزینه مناسبی برای انتخابشان می­ باشد.موهای کوتاه:برای افراد دارای این دسته از موها تنوع و دایره انتخاب های گسترده تری وجود دارد و افراد با موهای کوتاه می­ توانند از هر مدلی از اکسسوری گوشواره استفاده نمایند. برای مناسبت های رسمی گوشواره های میخی طلا گزینه بسیار مناسب تری می­ باشند.موهای بلند:برای این دسته از افرد بهترین گزینه انتخاب گوشواره های آویزان بلند یا گوشواره هایی با رنگ درخشان که جلوه بخش هستند، می­ باشد. افراد با موهای بلند از انتخاب های محدود تری برای انتخاب گوشواره مناسب  برخوردار می­ باشند.

نکات مهم خرید گوشواره مناسب برای فرم‌های مختلف صورت

یکی از مهمترین فاکتورها هنگام خرید گوشواره، توجه به شکل صورت‌تان است. برای هر مدل صورت، یک نوع خاص توصیه می‌شود. در ادامه نکات مهم خرید گوشواره براساس فرم‌های مختلف صورت آورده شده است.۱- انتخاب گوشواره‌هایی مثل آویز یا اشک برای افرادی که صورت گرد دارند مناسب است، زیرا این مدل صورت را کشیده‌تر نشان می‌دهند. اگر صورتی گرد دارید لازم است به این نکته توجه داشته باشد که بهتر است از گوشواره‌های دایره‌ای شکل استفاده نکنید.انتخاب گوشواره‌هایی مثل آویز یا اشکراهنمای انتخاب گوشواره‌های آویز۲- انتخاب گوشواره‌هایی مثل بیضی یا اشکی برای افرادی با مدل صورت بیضی، چهره آن‌ها را جذاب‌تر و تقارن صورت را بهتر نمایش می‌دهد. البته تمامی مدل‌های این اکسسوری برای این مدل از صورت مناسب هستند.۳- افرادی که صورت مربعی شکل دارند، برای اینکه زاویه‌های صورت آن‌ها نرم‌تر نشان داه شود بهتر است از گوشواره‌های بلند آویز و یا گوشواره حلقه‌ ای استفاده کنند. این افراد نباید از مدل‌های خیلی عریض استفاده کنند.۴- برای افرادی با مدل صورت کشیده بهتر است از گوشواره‌هایی استفاده شود که عرض صورت بیشتر به چشم آید. مدل مروارید کلاستر بهترین انتخاب برای این فرم از صورت می‌باشد.۵- گوشواره‌هایی که قسمت پایینی آن‌ها عریض‌تر از قسمت بالایی است باعث می‌شوند که قسمت پایینی صورت پرتر نشان داده شود و صورت‌تان بالانس شود. این مدل‌‌ها مناسب صورت‌هایی به شکل قلب هستند. انتخاب مدل‌های اشکی، آویز و لوستری بهترین گزینه برای صورت‌های قلبی شکل به شمار می‌آیند.اگر شما جزو افرادی هستید که در شناخت فرم صورت خود مشکل دارید و نمی توانید دقیق آن را تشخیص دهید، برای انتخاب گوشواره ای که متناسب شما باشد، گوشواره میخی را انتخاب و استفاده نمایید.گوشواره های میخی برای تمامی انواع فرم صورت ها مناسب بوده و می‌تواند برای کسانی که آناتومی صورت خود را نمی¬ شناسند، مناسب واقع گردد.جزقل ـ ژیار

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار