soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


مشکلات چندگانه ی پوستی و وقت محدود جهت درمان، واحد علمی محیا تجهیز گستر پارس را بر آن داشت تا شما را با جدیدترین روش جوانسازی صورت و بدن آشنا کند.

در سال‌های اخیر تقاضا برای درمان‌های جوانسازی صورت برای مردان و زنان به‌طور چشمگیری افزایش یافته است و خواهان تکنولوژی ایمن و پیشرفته ای هستند که بتواند ظاهر جوان آنها را سریع، بدون درد، با کمترین زمان استراحت و بدون عارضه بازگرداند.

در کنار این تقاضا، طیف گسترده‌ای از درمان‌ها ارائه شده و ترکیبی از درمان‌های مختلف اغلب می‌تواند منجر به بهبود بسیار بیشتر از روش‌های تک درمانی شود.

روش کامبینیشن تراپی در جوانسازی مناسب برای بیمارانی است که مشکلات چندگانه پوستی و زمان محدود دارند.

 

کامبینیشن تراپی چیست؟

هنگامی که دو یا چند فناوری یا درمان با هم برای دستیابی به نتیجه مطلوب مورد استفاده قرار می گیرند، این روش را درمان ترکیبی می نامند. ترکیبی از درمان های جوانسازی پوست به شما این امکان را می دهد که پوست خود را بدون انجام روش های تهاجمی و جراحی احیا کنید. دستگاه های جوانسازی و زیبایی به صورت ایمن، راحت و فوق العاده موثر با حداقل زمان بهبودی برای جوانسازی به کمک شما می آید. درمان‌های ترکیبی تقریباً در هر زمینه پزشکی وجود دارد و فعالیت‌های متخصصان پوست، جراحان پلاستیک، جراحان چشم، پزشکان زیبایی و زیبایی‌شناسان از این قاعده مستثنی نیستند.

پروتکل‌های درمانی برای هر بیمار پس از سنجش دقیق عواملی مانند نوع پوست ، ساختار صورت، سن، ویژگی‌های ارثی و اهداف مورد نظر شما برای درمان به‌طور سفارشی ارائه می شود که همه این‌ها از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است.

 

درمان های ترکیبی جوانسازی به دو صورت قابل انجام هستند که نتایج بسیار بهینه تری را نسبت به تک درمانی به ما می دهند:

 • کامبینیشن تراپی با چند دستگاه زیبایی بصورت همزمان

بسیار مهم است که بدانیم بیمار از ما چه میخواهد و جوانسازی چه ناحیه ای را از ما می خواهد.

تجهیزات زیبایی و جوانسازی شرکت محیا تجهیز گستر پارس علاوه بر ارائه اندیکاسیون های تک درمانی با ترکیب یکدیگر نتایج منحصر به فردی در درمان های ترکیبی ارائه می دهد:

 • دستگاه میکرونیدلینگ EPN و فوکوس دوال
 • دستگاه لاغری مولتی شیپ به همراه دستگاه کربوکسی تراپی
 • هندپیس شاور پلاسماBT و کربوکسی تراپی
 • دستگاه پلاسما بی تی به علاوه میکرونیدلینگ EPN

این موارد نمونه هایی درمان های ترکیبی توسط مشتریان ما در درمان موارد مختلف استفاده شده و آنها نتیجه موثر دست یافتند. همچنین شما می توانید جهت خرید دستگاه لاغری مناسب مطب و کلینیک زیبایی با ما در تماس باشید.

 

 • درمان با دستگاه های جوانسازی و مواد تزریقی و فیلرها

برخی از درمان ترکیبی عبارتند از:

 • لیزردرمانی به همراه بوتاکس
 • فیلرها به همراه پلاسما تراپی
 • هایفوتراپی به همراه فیلر
 • آکنه اسکارتراپی به همراه فیلرها
 • لیفت پوست با rf فرکشنال به علاوه سفت کننده پوست
 • استریا تراپی و کاهش چربی
 • و…..

به عنوان نمونه درمان های ترکیبی در جوانسازی چشم:تزریق فیلر و پلاسماتراپی از روش های غیر تهاجمی برای زیبایی اطراف چشم می باشد که این درمان های مبتنی بر انرژی نتایج بهینه را بدون درد و خونریزی و با بهبود سریع را دارد.

محیا تجهیز گستر پارس: جدیدترین روش جوانسازی صورت و بدن

 

مزیت درمان های ترکیبی

کامبینیشن تراپی در جوانسازی مزایای متعددی نسبت به درمان های تهاجمی تر چین و چروک مانند جراحی لیفت صورت دارند. درمان‌های ترکیبی کم تهاجمی هستند و باعث ایجاد ناراحتی یا وقفه‌ی کمی در این روش می‌شوند. نیازی به آرام بخش نیست، درمان به طور کلی سریع است و مستقیماً در مطب پزشک انجام می شود.

 

آیا تمام درمان های ترکیبی مناسب هستند؟

ترکیب بعضی درمان ها منطقی نیست. پزشک  به شما مشاوره می دهد و درخواست شما را بر اساس سلامت عمومی و سایر عوامل موثر ارزیابی می کند.

استفاده از مواد تزریقی در ترکیب درمان با دستگاه، نتیجه رضایت‌بخش‌تر و سریع تری را در طول فرآیند بازسازی مبتنی بر انرژی ارائه می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین روش جوانسازی صورت و بدن به سایت شرکت محیا تجهیز گستر پارس مراجعه نمایید. بخش علمی و فروش این مجموعه پاسخگوی سوالات شما می باشند.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.