soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتزنان ایتالیایی به خوش پوشی و داشتن استایل های شیک کلاسیک که هیچ وقت از مد نمی افتد معروفند. در زیر با قوانین و تکنیک های خوش تیپی خانم های ایتالیایی آشنا می شوید.

تکنیک های خوش تیپی

در یک نگاه کلی به استایل زنان ایتالیایی می توان مشاهده کرد که آنها معمولا از چند قانون همیشگی در سبک لباس های خود استفاده می کنند که به گزارش پرشین وی همیشه خوب به نظر می رسد.

قانون ۱: لباس زیر خوب از بایدهای یک خانم ایتالیایی است.

از تکنیک های خوش تیپی خانم های ایتالیایی این است که می دانند که لباسی که در زیر لباس هایشان می پوشنند به اندازه دیگر لباس هایشان مهم است. لباس زیرهای نامناسب و غیر اندازه حتی اگر با یک لباس گرانقیمت پوشیده شوند، بازهم نتیجه وحشتناکی دارند. یک لباس زیر ساتن یا تور نه تنها به شما احساس جذاب تری می دهد بلکه اعتماد به نفس و ژست شما را بهتر می کند.

قانون ۲: لباس های بیرون آنها به اندازه لباس زیر مهم هستند.

وقتی دمای هوا کاهش پیدا می کند اگر کت یا پالتو خوبی به تن نداشته باشید، دیگر مهم نیست چقدر لباس شیکی به تن دارید چرا که زیبایی لباس را کاملا از بین می برد. یکی از چیزهایی که به یک چشم برهم زدن می تواند ظاهر شما را تغییر دهد یک دست کت و پالتو خوب است ولی باید به جزئیات آن توجه کنید. کت و پالتوهای کشمیر، پارچه هایی از پشم ضخیم و خز مصنوعی به سرعت استایل جذاب تری برایتان ایجاد می کند.

کت و پالتو شیک

قانون ۳: روی چند لباس اساسی باکیفیت سرمایه گذاری کنید.

کمد لباس خانم های ایتالیایی بر پایه لباس های اساسی با کیفیت و همچنین آیتم های کلاسیک پر شده است. یکی از اصلی ترین تکنیک های خوش تیپی آنها این است که لباس ها و اکسسوارهایی که تنها مدت کوتاهی مد هستند اصلا جایی در کمد خانم های شیک پوش ایتالیایی ندارد. بنابراین لباس هایی از جنس پارچه های طبیعی همچون ابریشم، پنبه، کتان،پشم مرینو یا کشمیر باید پایه کمد لباس باشد. به دنبال لباس های خوش ایست، پیراهن های کتان سفید، خوش دوختی لباس، شلوارهای پشمی مشکی و ژاکت های نرم کشمیر در رنگ های خنثی باشید.
تکنیک های خوش تیپی

لباس های پایه با رنگ خنثی

قانون ۴: استایل خود را پیرامون یک لباس یا اکسسوار برجسته و چشمگیر می سازند.

به نظر می رسد پیدا کردن یک آیتم خاص و مناسب به این منظور، در خون خانم های ایتالیایی است. لباس یا اکسسوار خاص می تواند یک کت یا پالتو با یقه خاص و منحصر به فرد باشد و یا یک بلوز طرح دار و یا یک شلوار رنگ روشن باشد. به هر حال لباسی است که توجه ها را به خود جلب کند. به گزارش پرشین وی جواهرات بزرگ و چشمگیر نیز گاهی همین تاثیر را دارند و می توانند یک لباس ساده را تبدیل به استایل شیک تر کنند.
لباس و اکسسوار خاص

لباس و اکسسوار خاص و چشمگیر – تکنیک های خوش تیپی

قانون ۵: روی نقطه قوت بدن و یا انحناهای زیبای بدن تمرکز می کنند.

طبق سبک خانم های ایتالیایی، اگر به دنبال یک لباس مجلسی هستید، باید لباس انتخابی شما حاوی مدلی باشد که روی قسمتی از بدن تان که با آن احساس خوب و راحتی دارید، متمرکز باشد. برای مثال احساس می کنید سرشانه زیبایی دارید، می توانید مدلی را انتخاب کنید که ویژگی خاص مدل آن سرشانه لباس باشد. ولی توجه کنید اگر مدل لباس مجلسی انتخابی شما در قسمت دلخواهتان بدن نما بود، باید تنها به همان بسنده شود و باقی قسمت های لباس پوشیده بماند چرا که در غیر این صورت ظاهر یک خانم جلف را پیدا می کنید.
انتخاب لباس مجلسی

انتخاب لباس طبق فرم بدن زنانه

قانون ۶: از کفش های پاشنه دار نمی ترسند.

از واضح ترین تکنیک های خوش تیپ خانم های ایتالیایی این است که حتی در بدترین جاده های سنگی هم به خوبی با کفش پاشنه بلند (البته با ترفندهای مخصوص خودشان) راه می روند! بنابراین کفش های ورزشی و تنیس را برای پیاده روی در پارک کنار بگذارید. نمای کفش ها در استایل کلی لباس ها نقش زیادی ایفا می کنند.
خوش پوشی با کفش پاشنه دار

خوش پوشی با کفش پاشنه دار

قانون ۷: کلاه را به هر لباسی اضافه می کنند.

قبل از اینکه کلاه های لبه دار شاپو، که در در کشورهای غربی آن را با نام فدورا می شناسند، تبدیل به یکی از آیتم های همیشگی فشن شود. به گزارش پرشین وی ایتالیایی ها از تاثیر آن روی لباس هایشان آگاه بودند.
کلاه لبه دار

خوش پوشی با کلاه لبه دار – تکنیک های خوش تیپی

قانون ۸: لباس ها و اکسسوارهای پرزرق و برق مثل پولک و منجوق، اکلیل و سنگ های زینتی دارند.

کاربرد سنگ های زینتی و لباس های پولک دوزی شده و امثال آن همیشه بخشی از لباس خانم های ایتالیایی را شکل می دهد. برای کاربرد این نکته خوش پوشی، باید با استایل شخصی تان بازی کنید، ولی در عین حال باید بسیار مراقب باشید تا در کاربرد آنها زیاده روی نکنید. چه یک دامن پولک دوزی بپوشید و یا چه کفش اکلیلی و چه حتی یک گردنبند بزرگ و پرزرق و برق، فرق نمی کند در هر صورت در کنار آنها باید از لباس های ساده در رنگ های خنثی استفاده کنید تا در استایل تان تعادل برقرار شود.
لباس های پولک دوزی شده

لباس های پولک دوزی شده

قانون ۹: عینک دودی را فراموش نمی کنند.

از واضح ترین تکنیک های خوش تیپی خانم های ایتالیایی این است که یک عینک آفتابی شیک را همیشه به استایل شان اضافه می کنند.همین آیتم به ظاهر کوچک باعث می شود سبک استایل آنها را به سطح بالاتری ارتقاء پیدا کند.
خوش تیپی با عینک دودی

خوش تیپی با عینک دودی

قانون ۱۰: یک کیف شیک و زیبا در دست می گیرند.

بی جهت نیست که صنعتگران ایتالیا برای طراحی و ساخت انواع کیف های چرم از یک کیف اسپرت گرفته تا یک کیف دستی کلاسیک در دنیا شناخته شده اند و بسیاری از برندهای لوکس دنیا در این زمینه در این کشور فعالیت می کنند. خانم های ایتالیایی همیشه یک کیف چرم شیک در دست شان دیده می شود!
خوش پوشی با کیف شیک

خوش پوشی با کیف شیک

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی
منبع: alexandradecurtis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.