soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


طراحی به نام سابینو لیرنتولد، طرح‌های مفهومی از موتورسیکلت اسپرت بی‌ام‌و ارائه کرده است که بسیار زیبا و چشم‌نواز و در عین حال متفاوت به نظر می‌رسند.

بی‌ام‌و بهترین موتورسیکلت‌های موجود در بازار را تولید می‌کند و تجربه طولانی خودروساز آلمانی، محصولات آن را به یکی  از اولین گزینه‌های علاقه‌مندان موتورسواری تبدیل کرده است. اما با افزایش روزافزون فناوری‌های مدرن و نوآوری‌ها، علاقه‌مندان انتظار دارند محصولات جذاب‌تر، قدرتمندتر، لوکس‌تر و بهتری نسبت به گذشته ببینند. تصاویر رندر زیر نشان می‌دهند که اگر طراحان به الزامات قانونی پایبند نبودند و قصد داشتند چیزی واقعاً منحصربفرد ایجاد کنند، چه اتفاقی برای موتورسیکلت‌های آینده می‌افتاد. 

به گزارش Carscoops، این طرح‌های مفهومی از موتورسیکلت توسط طراحی به نام سابینو لیرنتولد تهیه شده و موتورسیکلت اسپرتی با شکل جذاب و نسبت‌های منحصربه‌فرد است. اگر این طرح‌ها واقعی بود، احتمالاً موتورسواری با آن خیلی راحت نبود؛ اما به‌عنوان مدل نمایشی ویژه می‌توانست ارزش زیادی داشته باشد.

به نظر می‌رسد این موتورسیکلت از قاب فولادی سنتی به‌عنوان پلتفرم اصلی بهره می‌برد؛ اما از انبوهی از قطعات فیبر کربنی مانند دوشاخه عقب، گل‌گیرهای جلو و عقب و عناصر آیرودینامیکی بدنه استفاده می‌کند.

یکی از بارزترین جنبه‌های موتورسیکلت بی‌ام‌و، موقعیت صندلی چرمی نازک آن است که بسیار بالا قرار گرفته و با مخزن سوخت هم‌تراز است؛ این ویژگی اغلب در موتورسیکلت‌های تولیدی دیده نمی‌شود. زیر صندلی به ‌جای یکی، دو عدد کمک‌فنر Ohlins وجود دارد؛ درحالی‌که دو لوله‌ی اگزوز از قسمت‌های پایین بدنه خارج می‌شوند.

چراغ‌های جلو و عقب این موتورسیکلت مفهومی بی‌ام‌و، از نوع LED هستند و به طراح اجازه می‌دهد که ظاهر تیز و تهاجمی به آن‌ها بدهد. از جمله سایر زمینه‌های کلیدی در طراحی این موتورسیکلت می‌توان به شیشه جلو کوچک، فرمان از نوع «Clip-On» و لاستیک‌های جلو و عقب عریض اشاره کرد.

توجه: این طرح‌های مفهومی به‌طور مستقل توسط سابینو لیرنتولد انجام شده است و مربوط به بی‌ام‌و یا مورد تأیید آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.