soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

تصاویر افشاشده از  گلکسی زد فلیپ ۳ طراحی جدید و نمایشگر بزرگ‌تر آن درمقایسه‌با نسل گذشته را نشان می‌دهد.

به‌گزارش GSMArena، سامسونگ مدتی است که فرایند تولید گلسی زد فلیپ ۳ (Galaxy Z Flip 3) را آغاز کرده است و احتمالا گوشی تاشدنی جدید کره‌ای‌ها تغیرات زیادی در بخش طراحی به خود خواهد دید.

دوشنبه‌ی گذشته، تصاویر تبلیغاتی فاش‌شده از سامسونگ گلکسی زد فلیپ منتشر شد که دقیقا آنچه را نشان می‌دهد که می‌توان از گوشی تاشو بعدی سامسونگ انتظار داشت. افزون‌براین، چندی نگذشته بود که تصاویری جدید از افشاگر سرشناس، LetsGoDigital، با کمک‌گرفتن از طراح‌های گرافیکی Giuseppe Spinelli نیز منتشر شد تا به بهترین شکل ممکن تصاویر احتمالی گلسی زد فیلپ بعدی را به‌نمایش بگذارد.

تصویری احتمالی از گلکسی زد فلیپ ۳

با استناد به تصاویر یادشده، سامسونگ نمایشگر بزرگ‌تر خارجی و شیشه‌ای مات را در پشت محصول تعبیه کرده و این امر در رندرهای Spinelli نیز به‌خوبی نشان داده شده است؛ زیرا انتظار می‌رود که گلکسی زد فلیپ برای محافظت هرچه بیشتر پوشش خارجی از گوریلا گلس ویکتوس استفاده کند‌.

این رندرها همچنین نمایشگر خارجی بزرگ‌تر با رنگ مشکی آینه‌ای را نشان می‌دهد. گفته می‌شود نمایشگر مذکور ۱٫۸۳ اینچ است که از قرار معلوم، کاملا توانایی به‌نمایش‌گذاشتن متون و اعلان‌ها را دارد. گفتنی است که نمایشگر خارجی نخستین نسل از گلکسی زد فیلیپ به‌قدری کوچک است که اعلان‌ها نیز به‌سختی دیده می‌شوند.

به‌نظر می‌رسد تنظیمات دوربین دوتایی از یک طرح افقی به حالت عمودی تغییر می‌کند. دوربین‌ها درحالی‌که نیازهای روزمره را برآورده می‌کنند، در عین‌حال از برآمدگی ناچیزی نیز برخوردار هستند. همچنین، سامسونگ ممکن است دوربین‌های فوق‌عریض را در نسل جدید گلکسی زد فیلپ حفظ و دوربین تله را کاملا حذف کند.

در تصاویر تبلیغاتی، گلکسی زد فلیپ ۳ حداقل در چهار رنگ شامل سفید، خاکستری، گل مایل به قرمز و یاسی ارائه می‌شود. گفته می‌شود که شرکت کره‌ای این محصول را در اوایل ماه جولای و احتمالا درکنار گلکسی زد فولد ۳ رونمایی و روانه‌ی بازار خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار