soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

یکی از ساده ترین راه ها برای کوچک و زیباتر نشان دادن بینی قوز دار انجام میکاپی مناسب می باشد و شما می توانید به کمک روش های گریم به رفع قوز بینی با آرایش بپردازید و در ظاهر خود تغییرات مثبتی را ایجاد نمایید.

رفع قوز بینی با آرایش به کمک چند ترفند ساده

امروزه خانم ها تمایل دارند به کمک آرایش در چهره خود تغییرات مثبتی را ایجاد نمایند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است به شما بگوییم که به کمک ترفندهای کاربردی آرایش می توانید عیب های موجود در اجزای صورت خود نظیر بینی و چشم ها و … را رفع کنید. در مطالب قبلی گریم بینی و رفع چروک با میکاپ را مشاهده کردید در ادامه آموزش رفع قوز بینی به کمک آرایش را پیش رو خواهید داشت.

رفع قوز بینی به کمک میکاپ

ترفندهایی برای از بین بردن قوز بینی با میکاپ

۱.ابتدا طبق معمول دو خط روی بینی را ایجاد نمایید. توجه داشته باشید که بینی ها با فرم قوز دار دو خط بین شان نزدیک تر می باشد از این رو بهتر است شما دو خط را کمی دورتر ایجاد کنید و وسط بینی را یک درجه روشن تر از رنگ پوست تان بکنید.

۲. توجه داشته باشید که به کمک رنگ های تیره می توان بینی را کوچک تر کرد و به کمک رنگ های روشن می توان بینی را بزرگ تر کرد و Hگر در این کار دقت نداشته باشیم رنگ های تیره و روشن نه تنها باعث زیبایی بینی نخواهند شد بلکه باعث می شوند تا چهره و فرم بینی زشت تر به نظر برسد.

۳. زیر بینی را از قسمت پایین به بالا روشن کنید و برای قسمت رویی کل بینی از فون نسبتا روشن استفاده نمایید و برای تیغه بینی نیز از فون روشن نظیر پوست پیازی استفاده نمایید. اگر قوز بینی شما زیاد می باشد باید قسمت بالا و پایین قوز را رنگ روشن بزنید و رنگ روشن را به اطراف خارج از قوز پخش نمایید ولی اگر قوز بینی کم می باشد روی آن باید یک لکه تیره ایجاد نمایید و لکه تیره را فقط در همان قسمت پخش نمایید.

 رفع قوز بینی به کمک آرایش

۴. اگر بینی شما علاوه بر داشتن قوز کوتاه می باشد و تمایل دارید آن را بلند کنید باید دو پرانتز معکوس ظریف را از قسمت زیر تاج ابرو و موازی باهم به فاصله یک تا دو سانت بسته به فرم بینی امتداد بدهید که در این شرایط اگر بینی به سمت راست منحرف باشد خط سمت راست را باید مقداری متمایل به چپ بکشید تا خطای دید ایجاد نمایید و اگر بینی به سمت چپ منحرف باشد خط سمت چپ را باید مقداری متمایل به راست بکشید. وسط دو خط را روشن نمایید سپس سایه کاری ایجاد شده تیره و روشن را محو نمایید تا حدی که خط های کشیده شده از بین نروند.

۵. اگر بینی شما سرپایین می باشد و تمایل دارید سر بینی را به سمت بالا بدهید باید روی نوک بینی را مقداری قرمر کنید تا بینی سر بالا به نظر برسد در صورت تمایل می توانید پشت پره و سوراخ پره را روشن نمایید و روی پره بینی را هم تیره نمایید. اگر تمایل دارید بینی قوز دار خود را کوتاه نمایید می توانید از قسمت غدد اشکی دو خط موازی روی تیغه بینی بکشید و این دو خط را باید در قسمت انتهایی بینی به یکدیگر وصل نمایید و وسط این دو خط را می توانید روشن نمایید سپس آن را محو کنید.

آرایش بینی قوز دار

۶. اگر تمایل دارید پره ها را درشت نمایید می توانید پشت پره و سوراخ بینی را تیره نمایید و روی پره بینی را هم روشن نمایید. اگر بینی شما پهن می باشد باید کناره های بینی را کرم پودر تیره بزنید و روی بینی را هم به کمک کانسیلر روشن نمایید سپس با یک براش یا پد نرم رنگ های روشن را به سمت رنگ های تیره فید کنید.

نحوه گریم بینی قوز دار

در این مطلب با نحوه از بین بردن قوز بینی به کمک میکاپ آشنا شدید که امیدواریم با توجه به روش های ذکر شده بتوانید به بینی خود فرم و حالت بی نظیری را ببخشید و تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار