soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


ساعت آنر بند 6 (Honor Band 6) نوامبر سال گذشته در چین رونمایی شد. اما در ادامه مشکلاتی که برای هواوی پیش آمد و جدایی آنر این شرکت چینی باعث شد تا عرضه جهانی آنر بند 6 کمی با تأخیر مواجه شود. در حالی که این ساعت هوشمند در ماه ژانویه برای عرضه جهانی معرفی شد، اما در نهایت امروز اعلام شد که سرانجام برای فروش آماده شده است.

آنر بند 6 یک دستگاه کاملاً خوش ساخت با صفحه نمایش امولد 1.47 اینچی و ظاهری اسپرت است که آرم بزرگ آنر هم در کنار بدنه آن به چشم می‌خورد. این ساعت به سنسورهای ردیاب سلامتی از جمله سنسور سنجش اکسیژن خون و تشخیص ضربان قلب نیز مجهز شده و علاوه بر این‌ می‌تواند کیفیت خواب و میزان استرس کاربر را هم رصد کند.

رنگ‌بندی آنر بند 6

ظرفیت باتری آنر بند 6 برابر 180 میلی آمپر ساعت است که برای استفاده 10 تا 14 روز کاری کافی می‌باشد. در بخش نرم افزار هم این ساعت هوشمند به 10 حالت ورزشی مختلف مجهز شده و البته یک سیستم تشخیص خودکار فعالیت هم دارد که اگر کاربر فراموش کند نوع ورزش در حال انجام را انتخاب کند، ساعت به صورت خودکار می‌تواند حالت مناسب را برای آن نوع فعالیت فعال نماید.

آنر بند 6 در رنگ‌های مشکی،‌ خاکستری و صورتی تولید شده و قیمت آن هم 49.90 دلار است. عرضه جهانی این محصول از روز 28 مارس (8 فروردین) آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.