soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

در حالی که شرکت‌هایی مانند شیائومی و سامسونگ سخت مشغول هستند و چپ و راست گوشی هوشمند جدید معرفی می‌کنند، در شش ماه گذشته تقریباً هیچ خبری از نوکیا نبوده است. HMD Global که مالکیت برند نوکیا را در اختیار دارد، در طول شش ماه اخیر تنها دو گوشی نوکیا 3.4 و نوکیا 5.4 را که سال گذشته در به صورت جهانی عرضه شده بودند، وارد بازار هند کرده و غیر از آن حرکت خاصی در بازار موبایل نداشته است. اما ظاهراً اوضاع در حال تغییر است و این شرکت در حال آماده‌سازی برای عرضه گوشی‌های هوشمند جدید نوکیا است. .

HMD Global رویدادی را برای 8 آوریل (19 فروردین 1400) برنامه ریزی کرده و در سایت خود، یک صفحه را نیز به آن اختصاص داده است. در این صفحه وب به جز تاریخ برگزاری رویداد، هیچ جزئیات خاصی وجود ندارد و تصویر مردی را نشان می‌دهد که در میان یک جنگل به درختان کاج بلند خیره شده است.

رویداد نوکیا

هنوز هیچ چیز قطعی نیست اما می‌توان حدس زد که HMD Global در رویداد پشی رو از گوشی‌های نوکیا 7.3 (یا 7.4) و نوکیا 6.3 (یا 6.4) که در چند وقت اخیر شایعات زیادی پیرامون آن‌ها منتشر شده، رونمایی کند. همچنین، اخیراً صحبت‌هایی از معرفی قریب الوقوع گوشی گیمینگ نوکیا مطرح شده است که دیدن آن هم می‌تواند بسیار جذاب باشد. گفته می‌شود که این شرکت ماه آینده نیز قصد رونمایی از سری جدید محصولات G تحت عنوان نوکیا جی 10 دارد.

خوشبختانه زمان زیادی تا برگزاری رویداد HMD Global باقی نمانده و به زودی می‌توانیم با جدیدترین گوشی‌های نوکیا آشنا شویم. اگر شما هم از علاقه‌مندان به این برند هستید، حتماً در روزهای آتی نیز چرا که با نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم، مطمئناً اطلاعات بیشتری به بیرون درز خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار