soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتخرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

مایکروسافت هفته گذشته از ویندوز 11 رونمایی کرد اما در مورد زمان انتشار آن تنها به ذکر این نکته بسنده نمود که در فصل تعطیلات آخر سال خواهد بود. اما با دقت بیشتر در تصاویری که از این سیستم عامل جدید منتشر شده می‌توان به تاریخ دقیق‌تری پی برد. .

اسکرین شات ویندوز 11

اسکرین شاتی که در بالا مشاهده می‌کنید، پیامی را در برنامه مایکروسافت تیمز نشان می‌دهد که در آن استیوی باتیچه از تیم توسعه سرفیس در پیامی به پانوس پانای، رئیس بخش ویندوز، می‌گوید: “نمی‌توانم تا اکتبر صبر کنم”. همچنین، محتوای تبلیغاتی رسمی مایکروسافت در مورد ویندوز 11 که در وب سایت این شرکت منتشر شده (تصویر زیر)، تاریخ 20 اکتبر را در نوار وظیفه نشان می‌دهد.

تصویر تبلیغاتی ویندوز 11

حتی به نظر می‌رسد فروشگاه والمارت هم چیزهایی می‌داند که ما از آن‌ها بی‌خبریم. زیرا این فروشگاه زنجیره‌ای گزینه‌ای با عنوان “به‌روزرسانی رایگان به ویندوز اکتبر 2021” را در وب سایت خود لیست کرده و اشاره نموده که برنامه عرضه این به‌روزرسانی نهایی شده و از واخر 2021 شروع و در 2022 ادامه خواهد داشت. این بازه زمانی همان بازه‌ای است که مایکروسافت برای عرضه ویندوز 11 در نظر گرفته و با این حساب به نظر می‌رسد انتشار ویندوز 11 از ماه اکتبر (و احتمالاً روز بیستم آن) قطعی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.