soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

از دست دادن عزیزان، دشوارترین تجربه زندگی هر فردی است . در صورتی که به عنوان یک دوست یا یکی از نزدیکان به کسی که شخصی از خانواده خود را از دست داده ، قصد بیان تسلیت و ابراز همدردی دارید ، باید بدانید که استفاده از تاج گل ترحیم یکی از ایده‌آل‌ترین راه ها برای تسلی بازماندگان است. گل ها مانند زبان دوم هستند ، زیرا هرگونه از آنها احساس یا معنای متفاوتی را منتقل می‌کنند. اگرچه انتخاب گل مناسب در شرایط سوگواری دشوار است اما می‌تواند به تسلی افراد سوگوار کمک کند. گل هایی که در تاج گل ترحیم به طور معمول انتخاب می شوند گل های رسمی هستند که مستقیماً به محل تشییع جنازه رفته و در مراسم یا در کنار قبرها به نمایش در می آیند . ارسال گل از دیرباز به عنوان راهی برای ابراز همدردی بوده است. حتی از راه دور هم با خرید از گلفروشی آنلاین ، می توانید مراتب همدردی خود را اظهار نمایید.

راهنمای انتخاب تاج گل ترحیم

در هنگام انتخاب گل برای قرار گرفتن در تاج گل ترحیم گزینه های زیادی وجود دارد . شما می توانید با جمع آوری اندکی اطلاعات درباره انواع مختلف گل ها و نمادهای متفاوتی که دارند ،  بهترین انتخاب را انجام داده تا بتوانید تسلیت خود را به شیوه مناسبی بیان کنید.
 

مناسب ترین گل ها برای قرار گرفتن در تاج گل ترحیم کدام گل ها می باشند؟

 
– گل نیلوفر
نیلوفر یک گل کاملاً جهانی است که برای هر مناسبتی مناسب بوده و استفاده می شود در حالی که به این گل ها انبوهی از معانی مختلف داده شده است اما از آنها بیشتر به عنوان نماد معصومیت استفاده می شود ، بنابراین بهترین انتخاب برای قرار گرفتن در تاج گل ترحیم و تسلیت می باشند.
– گل گلایل
این گل می تواند تا ۴ فوت قد داشته و از یک ساقه باچندین گل تشکیل شده باشد . آنها یک انتخاب کلاسیک و سنتی برای مراسم خاکسپاری هستند و اغلب برای انتقال قدرت ، شخصیت و یکپارچگی اخلاقی استفاده می شوند. گلایل نماد احساسات عمیق و به یاد کسی بودن است و یک گزینه مناسب برای عرض تسلیت به شمار می رود. گلهای گلایل دارای رنگ های متفاوتی هستند و حضور آنها باعث زیبایی بیشتر تاج گل های ترحیم می شود.
– گل میخک
این گل به دلیل عمر طولانی که داشته و در طولانی مدت حفظ می شود ، برای مراسم تشییع جنازه استفاده می شود. گل میخک صورتی نماد یاد آوری و گل میخک سفید نشان دهنده عشق خالص است ، ترکیب این دو رنگ با یکدیگر بسیار محبوب بوده و یک انتخاب مناسب برای تاج گل تشییع جنازه می باشد.
– گل داوودی
این گل در سراسر اروپا فقط در مراسمات تشییع جنازه استفاده می‌شوند. گل داوودی در آسیا نشانه غم و اندوه است . صرف نظر از نمادین بودن این گل ها اعتقاد بر این است که آنها برای ادای احترام مناسب می باشند.
– گل لیلی صلح
گل لیلی صلح نشان ‌دهنده صلح ، هماهنگی و بی‌گناهی پس از مرگ است. مسیحیان رنگ سفید این گل را نمادی از مریم مقدس می دانند . این گل در کشور ما نیز در تاج های گل ترحیم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
– گل رز
بی شک یکی از متنوع ترین گل ها ، گل رز می باشد که هر رنگ آن معنای خاص خود را دارد اما به طور کلی از گل رز سفید که نشان از فروتنی و بی گناهی است در مراسمات ترحیم استفاده می شود.
– گل کاملیا
این گل یکی از مناسب ترین گل ها برای قرارگیری در تاج گل می باشد و نشان دهنده احترام زیاد شما به مرحوم قبل از مرگ است . گل کاملیا نماد پاک بودن و کامل بودن می باشد . این گل با زیبایی خیره کننده به دلیل گلبرگ های ظریفی که دارد بهترین انتخاب برای تاج گل ترحیم می باشد.
– گل زنبق
وجود گل زنبق در تاج گل ترحیم می‌تواند پیام معصومیت و پاکی روح شخص متوفی را انتقال داده و علاوه بر آن زیبایی خاصی به تاج گل می بخشد.
 

مناسب ترین رنگ گل برای قرارگیری در تاج گل ترحیم چیست؟

 
از گذشته تاکنون برای مراسمات تشییع جنازه و ترحیم از گل هایی با رنگ خنثی همچون رنگ سفید استفاده شده است ، اما امروزه در تاج گل های ترحیم از گل هایی با رنگ های مختلف استفاده می شود. در صورتی که قصد دارید با انتخاب مناسب رنگ گل ها همدردی خود را با خانواده متوفی نشان دهید بهتر است از گل هایی به رنگ سفید و زرد استفاده کنید. علاوه بر رنگ گل ، لازم است از گل هایی استفاده شود که حداقل ۴ تا ۵ روز شاداب مانده و پژمرده نشوند.
 

مناسب ترین نوع تاج گل برای مراسم ترحیم چیست؟

 
تاج های گل در انواع یک طبقه ، دو طبقه و سه طبقه  موجود هستند در صورتی که  نسبت دوری با فرد متوفی داشته و یا قصد هزینه کردن زیاد ندارید ، تاج گل یک طبقه مناسب می‌باشد. اما اگر دوست دارید که یک تاج گل بی نظیر و چشمگیر برای ابراز همدردی با خانواده متوفی ببرید، می توانید از تاج گل های دوطبقه که جلوه و زیبایی بیشتری نسبت به تاج‌های گل یک طبقه دارند انتخاب کنید. تاج‌های گل سه طبقه نوع مجللی از انواع تاج های گل است که ارتفاع آنها معمولاً بیش از ۲ تا ۳ متر بوده و تعداد زیادی گل درون آن قرار می گیرد. به طور کلی بهترین انتخاب برای تاج گل نوعی است که ارتفاع آن بیشتر از قد خودتان نباشد و جابجایی آن راحت انجام گیرد.
چنانچه مایل به سفارش تاج گل نیستید ، می توانید سبد گل مناسب ختم سفارش دهید که قیمت مناسب تری دارد .
منبع : فست گل  www.fastgol.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار