soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

اگر به دنبال یک اقامتگاه در شهر موردنظر خود باشید، اقامتگاه های مختلفی وجود دارد. از مهم ترین اقامتگاه هایی که می توانید رزرو کنید، می توان به هتل، ویلا، سوئیت و بوم گردی اشاره کرد. اگر از ساخت و سازهای بزرگ خسته شده اید و می خواهید جایی به دور از ساختمان های شهری باشید، هتل و ویلا نمی تواند نظر شما را جلب کند. در این صورت باید به سراغ بوم گردی های جذاب بروید تا چند روزی را دور از محیط شهری باشید. به عنوان مثال شما می توانید در شهر رشت اقدام به اجاره اقامتگاه بوم گردی لاکوجان کنید و چند روزی را در این محیط زیبا اقامت داشته باشید.

بوم گردی چیست؟

اگر تا به حال از اقامتگاه های بوم گردی استفاده نکرده باشید، شاید این سوال برایتان پیش بیاید که بوم گردی چیست! در واقع بوم گردی یکی از اقامتگاه هایی است که بر خلاف هتل و ویلا، خبری از ساخت و سازهای بزرگ شهری نیست. در بوم گردی همه چیز به صورت سنتی و با کمک بافت تاریخی آن منطقه ساخته می شود. همچنین یکی از مهم ترین ویژگی های بوم گردی این است که در دل طبیعت و محیط روستایی ساخته می شوند تا چند روزی را با آرامش سپری کنید. بنابراین اگر به دنبال آرامش طبیعت هستید، بهتر است به سراغ بوم گردی بروید.

اخبار تکنولوژی

بلیط اتوبوس

تاکسی بین شهری

AD

بوم گردی ها ویژگی های خاص خود را دارند. شاید برایتان جالب باشد اما هزینه اجاره بوم گردی نسبت به سایر اقامتگاه ها ارزان تر است. همچنین در بوم گردی ها خبری از آلودگی شهری نیست و به راحتی می توانید از محیط آن نهایت لذت را ببرید. در شهرهای مختلف ایران بوم گردی های متنوعی وجود دارند که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. در بوم گردی ها معمولاً غذاهای سنتی آن منطقه وجود دارد و می توانید کاملاً با فرهنگ آن منطقه آشنا شوید.

مهم ترین ویژگی های یک بوم گردی مناسب

در بخش قبلی گفتیم که بوم گردی ها نسبت به سایر اقامتگاه ها تفاوت های زیادی دارند و می‌توانید از ماندن در آن لذت ببرید. اما کدام ویژگی ها باعث شده است تا بوم گردی ها جذاب تر و مناسب تر از اقامتگاه های دیگر باشند؟ در استان مازندران یک بوم گردی جذاب و عالی وجود دارد و شما می‌توانید با اجاره اقامتگاه بوم گردی ویشارده از جاباما چند روزی را در این محیط اقامت داشته باشید.

بهترین سایت رزرو بوم گردی در شهرهای ایران زیبا

در این بخش از مقاله می خواهیم به بررسی مهم ترین ویژگی های یک بوم گردی جذاب بپردازیم تا هنگام اجاره بوم گردی این موارد را در نظر داشته باشید:

● نزدیک بودن به جاذبه های طبیعی

اولین ویژگی یک بوم گردی جذاب این است که در نزدیکی جاذبه های طبیعی قرار داشته باشد! در واقع بوم گردی ها اقامتگاه هایی هستند که در دل طبیعت ساخته می‌شوند و هیچ ارتباطی با محیط شهری ندارند. حتی اگر یک بوم گردی در نزدیکی شهر قرار گرفته باشد، باز هم باید بافت سنتی و روستایی خود را حفظ کند. در روستاهایی که قدمت آن زیاد است، بوم گردی ها رنگ و بوی تاریخ آن منطقه را هم حفظ می‌کنند. مثلاً بوم گردی های شمال کشور دارای سقف شیروانی هستند و همه ما به خوبی می دانیم که سقف شیروانی مختص به معماری خانه های شمالی است.

● میزبان خوش اخلاق و مهمان نواز

در بوم گردی شما مستقیم با میزبان خود در ارتباط هستید و این مسئله نشان دهنده آن است که میزبان شما باید خوش اخلاق و مهمان نواز باشد. هر چقدر میزبان بوم گردی خوش اخلاق تر باشد، شما با او راحت تر هستید و می‌توانید ارتباط بهتری با او بگیرید. در بوم‌گردی شما هر چیزی که نیاز دارید را باید از میزبان تهیه کنید! دلیل آن هم این است که معمولاً بوم گردی ها خارج از شهر و روستا ساخته می‌شوند و تنها میزبان است که می تواند نیازهای شما را برطرف کند. بنابراین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک بوم گردی جذاب این است که میزبان خوش اخلاق و مهمان نواز داشته باشد.

● حفظ فرهنگ و معماری روستایی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های یک بوم گردی جذاب این است که فرهنگ آن روستا را همراه خود داشته باشد! اگر یک روستا فرهنگ خاصی دارد، باید در آن بوم گردی رنگ و بوی آن فرهنگ وجود داشته باشد. مثلاً اگر در آن روستا مردم به گلیم بافی مشغول هستند، باید گلیم های متنوعی در آن بوم گردی به چشم بخورد. یکی دیگر از مسائلی که یک بوم گردی باید داشته باشد، معماری آن روستا است. هر روستا معماری خاص خود را برای ساخت خانه دارد و اتاق های بوم گردی باید این موضوع را به افراد نشان دهد.

● اقتصادی بودن

بوم گردی ها معمولاً اقامتگاه های بسیار ارزانی هستند و امکان مراجعه به همراه دوستان شما وجود دارد! در حالی که اگر یک هتل رزرو کنید، باید به ازای تعداد نفرات خود به هتل هزینه پرداخت کنید. در حالی که بوم گردی معمولاً شرایط خاصی برای تعداد مسافران قائل نشده است و شما می‌توانید به همراه دوستان یا خانواده خود سفر کنید و هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود و شما می‌توانید با حداقل هزینه یک اقامتگاه مناسب رزرو کنید. در واقع شرایط بوم گردی نسبت به هتل و سوئیت بسیار مناسب است و می‌توانید از ماندن در آن لذت ببرید.

بهترین سایت برای رزرو بوم گردی در شهرهای مختلف ایران

اگر قصد اجاره بوم گردی را دارید، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین سایت در زمینه رزرو بوم گردی کدام است!

بهترین سایت رزرو بوم گردی در شهرهای ایران زیبا

پیش از معرفی بهترین سایت باید به بررسی مهم‌ترین ویژگی هایی که یک سایت رزرو بوم گردی باید داشته باشد، بپردازیم:

● امکان رزرو بوم گردی در تمام شهرهای ایران

اولین ویژگی مهم یک سایت رزرو بوم گردی این است که امکان رزرو بوم گردی در تمام شهرهای ایران را داشته باشد. در واقع تنوع بوم گردی ها باید به قدری زیاد باشد که شما بتوانید در هر شهر بوم گردی موردنظر خود را رزرو کنید. سایت هایی هستند که تنها در برخی شهرهای ایران امکان اجاره بوم گردی را می دهند. در حالی که یک سایت جامع باید امکان رزرو بوم گردی در هر شهری را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به صورت آنلاین و در کمترین زمان اقامتگاه موردنظر خود را رزرو کنید.

● تعداد بوم گردی های قابل رزرو در سایت

یکی دیگر از ویژگی های سایت رزرو بوم گردی این است که تعداد بوم گردی های قابل رزرو آن زیاد باشد! ممکن است در یک شهر ده ها بوم گردی وجود داشته باشد اما سایت موردنظر شما تنها امکان اجاره یک بوم گردی را داشته باشد. در این صورت شما حق انتخاب ندارید و مجبور هستید که بوم گردی موجود را اجاره کنید. در حالی که اگر تنوع زیاد باشد، شما به راحتی می توانید هر بوم گردی که نیاز دارید را اجاره کنید و از محیط آن لذت ببرید.

پلتفرم جاباما همان سایتی است که امکان اجاره بوم گردی در تمام شهرهای ایران را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین تعداد بوم گردی های موجود در هر شهر زیاد است و حق انتخاب بر عهده خودتان است. شما می‌توانید بوم گردی موردنظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید و از رزرو اقامتگاه بوم گردی نهایت لذت را ببرید.

بپوش رو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار