soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

سایه تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها و دختران جوان دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ سایه چشم و مدل سایه برای چشمهای خود حساسیت لازم را به خرج بدهید.

نکاتی برای انتخاب رنگ سایه چشم

چشمها مهم ترین اجزای صورت می باشند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگی مناسب برای سایه دقت لازم را به خرج بدهید و به فرم چشمها و رنگ آن ها توجه داشته باشید تا بتوانید میکاپی بی نظیر را برای چشمهایتان داشته باشید.

انتخاب رنگ سایه چشم

نحوه انتخاب رنگ سایه برای چشمها با رنگ متنوع

۱.برندی را انتخاب نمایید که به آن علاقه مند می باشد و علاوه بر این بهتر است از سایه هایی استفاده کنید که دارای کیفیت بالایی هستند تا زمان بیشتری روی چشمهای شما بمانند. همچنین اگر رنگ سایه با رنگ چشمهای شما مطابقت و همخوانی داشته باشد میکاپ و گریم تان حرفه ای تر به نظر می رسد.

۲. اگر چشمهایی روشن دارید و رنگ چشمهایتان آبی یا خاکستری می باشد بهتر است از سایه های رنگ تیره برای میکاپ چشمها استفاده کنید. رنگ هایی نظیر نقره ای و خاکستری تیره و روشن و هلویی و قهوه ای و سایه هایی که دارای درخشندگی کم هستند برای چشمهای روشن انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

 انتخاب رنگ سایه چشم

۳. اگر چشمهای شما سبز می باشد بهتر است برای آرایش چشمهایتان از سایه بنفش روشن و قهوه ای و خاکستری استفاده نمایید.

انتخاب سایه برای چشمان سبز

۴. اگر چشمهایی قهوه ای رنگ دارید سایه های رنگ روشن می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشند. رنگ هایی تظیر آبی تیره و بنفش و سبز نیز باعث می شوند تا چشمهای قهوه ای جذاب تر به نظر برسند. توجه داشته باشید که اگر رنگ چشمهای شما قهوه ای تیره می باشد بهتر است برای کشیدن سایه از رنگ های روشن استفاده نمایید. سایه صورتی با رنگ چشمهای قهوه ای جذابیت بی نظیری پیدا می کند همچنین اگر تمایل دارید ظاهری بی نظیری داشته باشید بهتر است از سایه نقره ای تیره برای سایه زدن چشمان خود استفاده کنید.

سایه برای چشمان قهوه ای رنگ

سایه آبی برای چشمهای قهوه ای انتخابی مناسب می باشد زیرا این رنگ مخالف رنگ قهوه ای می باشد و علاوه بر اگر تمایل دارید از سایه آبی برای آرایش چشمهایتان استفاده نمایید بهتر است باقی قسمت ها را ساده نگه دارید تا ظاهری ایده آل تر داشته باشید.

سایه رنگ آبی برای چشم های قهوه ای

۵. اگر چشمهای رنگ روشنی دارید می توانید از ترکیب سایه بنفش و قهوه ای برای میکاپ خود استفاده نمایید.

رنگ سایه برای چشم های قهوه ای تیره و روشن

۶. اگر چشمانی تیره رنگ دارید سایه سیاه و قهوه ای تیره و خاکستری تیره می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشند.

رنگ سایه برای چشم تیره

۷. اگر تمایل دارید ظاهری دراماتیک داشته باشید بهتر است از سایه خاکستری و نقره ای برای میکاپ چشمهایتان استفاده نمایید همچنین این رنگ ها برای مهمانی های عصرانه انتخابی مناسب و ایده آل می باشند و چنین سایه هایی با همه رنگ های چشم مطابقت دارند ولی افرادی که رنگ چشمهای آن ها خاکستری می باشد بهتر است از سایه خاکستری و نقره ای استفاده نکنند.

سایه خاکستری رنگ

۸. سایه قهوه ای از انواع رنگ های جذاب و بی نظیر می باشد و برای چشمهای قهوه ای تیره و قهوه ای روشن و چشمهای سبز انتخابی مناسب می باشد ولی بهتر است بیش از حد از سایه قهوه ای رنگ استفاده نکنید مخصوصا اگر موها و چشمهای قهوه ای رنگ دارید.

سایه قهوه ای

۹. رنگ سبز از انواع رنگ های موجود در طبیعت می باشد و افراد با چشمهای قهوه ای و آبی و سبز می توانند از این رنگ سایه برای میکاپ خود استفاده کنند.

نحوه انتخاب رنگ سایه برای چشم ها

۱۰. سایه رنگ بنفش برای افراد با چشمهای قهوه ای و فندقی انتخابی مناسب می باشد.

نحوه انتخاب رنگ سایه چشم

در این مطلب ترفندهایی برای انتخاب رنگ سایه را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید و مورد توجه تان قرار گرفته باشد.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار