soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

پا قلب دوم انسان ها محسوب می شود بنابراین باید در حفظ این قسمت از بدن کوشا باشید ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم نکات بسیار مهم پیرامون انتخاب کفش مناسب و بهترین برندهای کفش مردانه را برایتان به اشتراک بگذاریم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید

بهترین برندهای کفش مردانه

بهترین برندهای کفش مردانه

بهترین برندهای کفش مردانه

بیشتر بدانید از نکات انتخاب کفش

۱٫ بعد از ظهر ها به خرید کفش بروید. پاها در طول روز کمی بزرگتر می شوند و ممکن است در هوا های گرم با مقداری ورم نیز مواجه شوید.
۲٫ همان نوع جورابی را بپوشید که می خواهید کفش جدیدتان را با آن بپوشید.
۳٫ هر دو جفت کفش را بپوشید و امتحان کنید. اگر یکی از پاهایتان بزرگتر یا پهن تر از پای دیگر است حتما موضوع را با فروشنده در میان بگذارید و از ایشان راهنمایی بخواهید.
۴٫ بعد از پوشیدن کفش بایستید. مطمئن شوید که بین انگشت بزرگ (بلندترین انگشت) شما و نوک کفش یک تا دو سانتی متر فضای خالی وجود دارد.
بهترین برندهای کفش مردانه

بهترین برندهای کفش مردانه زیبا

۵٫ با کفش راه بروید تا مطمئن شوید که در کفش احساس راحتی می کنید. آیا پنجه پایتان در کفش احساس راحتی می کند؟ آیا پاشنه کفش شل یا تنگ نیست؟ به عبارت هایی مانند “کفش جا باز می کند” یا “کفش به مرور نرمتر خواهد شد.” گوش ندهید. کفشی را انتخاب کنید که از همان لحظه اول راحت باشد.
۶٫ بیشتر از اینکه به شماره (سایز) کفش توجه کنید و یا توضیحات نوشته شده روی جعبه و یا توضیحات فروشنده را گوش کنید به راحتی پای خودتان توجه کنید. سایز کفش های تولیدی ها و برندهای مختلف با هم متفاوت است. به تبلیغات ها گوش ندهید. بهترین قاضی پاهایتان هستند که باید راحتی کفش را امتحان و تائید کنند.
۷٫ داخل کفش را بررسی کنید که برچسب، زائده و یا برآمدگی خاصی نداشته باشد. گاهی این گونه موارد می توانند پاها را اذیت کرده و حتی باعث بروز تاول شوند.
۸٫ کفش ها را در آورید و کف و زیره‌ی آن را بررسی کنید و ببینید که آیا به اندازه کافی محکم هستند که بتوانند در مقابل اشیاء تیز از پاهای شما محافظت کنند؟ آیا زیر سازی و ثبات مناسبی دارند؟ لیز نیستند؟ با کفش بر روی سطوح سفت و همچنین بر روی سطوح نرمی مانند فرش راه بروید و راحتی کفش را امتحان کنید.
بهترین برندهای کفش مردانه

برندهای کفش مردانه زیبا

ویژگی های یک کفش مناسب

حال که با معیارهای گفته شده متوجه شدیم که پای ما چه ویژگی هایی دارد، به این موضوع می رسیم که یک کفش مناسب باید چه معیارها و ویژگی هایی داشته باشد. ویژگی های یک کفش خوب می تواند به شما در خرید کفش مناسب برای پاهایتان کمک کند.
کفش سبک
در انتخاب کفش مناسب، در وهله اول باید وزن کفش را بررسی کنیم که سنگین است یا سبک. کفش های سبک اغلب از مواد مرغوب ساخته شده اند که توانسته اند وزن خود را در میزان مناسب قرار دهند. کفش های سبک در هنگام استفاده به مچ و ماهیچه های پا فشار وارد نمی کنند. اگر شما کفشی خریداری کردید که در هنگام استفاده از آن در ناحیه مچ و ساق پا احساس درد داشتید، شک نکنید که کالای مرغوبی را خریداری نکرده اید و یا حداقل آن کفش مناسب پای شما نیست.
بهترین برندهای کفش مردانه

کفش مردانه زیبا

جنس کفش

جنس و مواد به کار رفته در ساخت کفش نیز بسیار مهم است. با استفاده برخی از کفش ها پا سریعا بو می گیرد و یا دچار تعریق می شود که همه این مسائل حاکی از مواد ساخته شده نامناسب در تولید کفش است. به نظر کارشناسان بهترین جنس برای ساخت کفش چرم طبیعی است. چرم به دلیل منافذی که بر روی سطح خود دارد سبب می شود پا بو نگیرد و هوا در کفش جریان داشته باشد.
همچنین چرم باعث می شود پاها دیرتر خسته شوند و فشار کمتری هم به پا وارد می کند. البته گفتنی است که بهترین نوع کفش چرم، کفشی است که از چرم طبیعی ساخته شده باشد که در کنار هزینه بالایی که دارد بسیار با دوام است و سلامت پای شما را تضمین می کند.
بوت

کفش مردانه زیبا

بوت

کفش مردانه زیبا

بهترین زمان خرید کفش
طبق تحقیقات صورت گرفته سایز پاهای ما در طول روز یکسان نیست. در صبح سایز پاهای ما کوچکتر و در ظهر بزرگتر از حد معمولی است. بهترین زمان خرید کفش در بعد از ظهر است که سایز پای ما در حالت معمولی خود قرار دارد. سعی کنید برای خرید کفش مناسب پاهای خود، حتما در بعد از ظهر مراجعه کنید تا کفشی راحت تر برای خود انتخاب کرده باشید.
پوشیدن کامل کفش به هنگام خرید
برخی از افراد هنگامی که کفش زیبای خود را انتخاب کردند با پوشیدن تنها یک لنگه از آن قصد خرید می کنند؛ اما بهتر است هر دو جفت کفش را پوشیده و چندین قدم کوتاه بزنند تا مطمئن شوند که کفش برای هر کدام از پاها مناسب است. در بسیاری از موارد ممکن است با توجه به کوچک و بزرگ بودن پاها، یک لنگه کفش پای شما را بزند و دیگری مناسب باشد.
جهانی ها / شفاجو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار