soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتبرند معروف و مطرح دی اند جی یا همان دولچه گابانا طرفداران و شهرت جهانی دارد ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم مدل لباس های شیک پسرانه دولچه و گابانا برای پسر بچه در ادامه مطلب از پرشین وی عکس های از برند دولچه برای پسربچه ها را برایتان آماده خواهیم کرد

برند دولچه برای پسربچه ها

پرشین وی : تصاویر زیر مدل لباس های شیک و زیبای برند دولچه و گابانا برای پسربچه ها است که الهامی از تصاویر برخی هنرمندان بزرگ و همچنین شهرهای تاریخی است:

برند دولچه برای پسربچه ها

بیشتر بدانید از دولچه و گابانا:

دولچه و گابانا نام یک برند محبوب در صنعت مد و پوشاک می باشد. نام این برند الهام گرفته از نام دو موسس این برند یعنی دومنیکو دلچه و استفانو گابانا می باشد. واحد تولید این برند ابتدا کار خود را با افتتاح یک خانه مد در شهر ایتالیا آغاز کردند.
آغازکار این برند در سال ۱۹۸۵ می باشد و می توان گفت که این برند یکی از جوانترین برندهای مشهور دنیای مد و پوشاک یه حساب می آید البته ابن برند در تولید اکسسوری های دیگر نیز دست به کار شده است که در ادامه در خصوص آن نیز توضیحاتی خواهیم داد. پدر دومنیکو دلچه صاحب یک کارگاه تولید در شهر پالرمو بوده که خود دلچه نیز نیز کار طراحی را ازکارگاه پدری شروع به یادگیری کرده است و درست در همان زمان ها بود که دومنیکو دلچه و استفانو گابانا با یکدیگر آشنا می شوند.
گابانا کار طراحی مد را با طرح های گرافیکی آغاز می کند.
نام برند: دولچه اند گابانا DOLCE & GABANA
تاریخ تاسیس: ۱۹۸۵
کشور صاحب امتیاز: ایتالیا
موسسان: دومنیکو دلچه و استفانو گابانا
عرصه های فعالیت: پوشاک، مد، عطر و اکسسوری
برند دولچه برای پسربچه ها

برند دولچه برای پسربچه ها

 

در مورد زندگی موسسان برند دولچه و گابانا

به رسم مجله کاریزما کالر که در قسمت تاریخچه برندها اشاره ای نیز به زندگی نامه موسسان آن برند نیز داریم، اینجا نیز در خصوص بیوگرافی آقایان دومنیکو دلچه و استفانو گابانا نیز اشاره ای کوتاه و مفیدخواهیم داشت:
استفانو گابانا: او در چهارده نوامبر ۱۹۶۲ در شهر میلان ایتالیا به دنیاآمد. او دانش آموخته رشته گرافیک و طراحی بوده و در آن رشته نیز مشغول به فعالیت بوده اما طولی نکشید که او متوجه علاقه اش به دنیای مد و فشن شده  و تصمیم می گیرد تا ادامه مسیرکاری خود را در این صنعت سودآور پیش بگیرد. او دانش طراحی گرفیکی اش توانست طرح های مد  فشن را به صورت گرافیکی طراحی نماید و کار خود را در این حوزه شروع می کند. دومنیکو دلچه: او در سیزده سپتامبر سال ۱۹۵۸ در شهر پولیتزی جنروسا به دنیا آمده و در خانواده ای که با کسب و کارهای مد آشنا بوده است، رشد کرده است. دومینکو دولچه نیز از سنین نوجوانی به کار کردن در کارگاه پدرش مشغول شد اما او رویایی فراتر از کار پدرش در ذهن اش داشت که نتیجه آن نیز تاسیس برندی به دولچه اند گابانا شد.
 
برند دولچه برای پسربچه ها

برند دولچه برای پسربچه ها

برند دولچه برای پسربچه ها

لباس بچگانه

برند دولچه برای پسربچه ها

لباس بچگانه

برند دولچه برای پسربچه ها

لباس بچگانه

لباس

لباس بچگانه

لباس

لباس بچگانه برند

لباس

لباس بچگانه

تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.