soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

پس از عرضه سه گوشی هوشمند جدید در هند، اکنون خبر می‌رسد که ال جی تولید گوشی‌های هوشمند خود را متوقف کرده و قصد دارد این بخش را به طور کامل تعطیل کند! بر اساس جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، شرکت کره‌ای ال جی پس از فراز و نشیب‌های فراوان، در نهایت ممکن است به جای فروش بخش تولید گوشی‌های هوشمند خود، آن را به طور کامل تعطیل کند. این شرکت در حال حاضر روند توسعه تولید گوشی‌های جدید خود را متوقف کرده و عرضه محصولات مورد انتظار آن در هاله‌های از ابهام می‌باشد.

این خبر با وجود ناراحت کننده بودن، اصلاً عجیب نیست، چرا که پیش از این و در ماه ژانویه نیز گزارش مشابهی منتشر شده بود. پیش‌تر گفته شده بود که مدیر عامل شرکت در یادداشتی داخلی برای کارمندان خود عنوان کرده که به دلیل رقابت شدید در بازار گوشی‌های هوشمند، “آن‌ها باید بهترین تصمیم را در مورد بخش تلفن همراه بگیرند”.

گوشی ال جی

یکی از مقام‌های رسمی صنعت موبایل به روزنامه کره‌ای دونگا ایلبو گفته:

حتی با در نظر گرفتن بازارهای کره و آمریکای شمالی، که تجارت گوشی‌های هوشمند ال جی در آن‌ها همچنان ادامه دارد، سهم بازار جهانی این شرکت در حدود 1 درصد است. بنابراین یافتن خریداری که با قیمت بالا حاضر به خرید خط تولید گوشی‌های ال جی باشد، دشوار است.

در گزارش اخیر آمده که ال جی در آستانه تصمیم گیری در مورد تجارت گوشی‌های هوشمند خود است و نتیجه آن را احتمالاً اوایل ماه آینده میلادی اعلام خواهد کرد. علاوه بر این، غول کره‌ای در حال حاضر توسعه گوشی‌های آینده خود را متوقف کرده است. از جمله شاخص‌ترین این گوشی‌ها می‌توان به گوشی رول شونده ال جی (LG Rollable Phone) اشاره کرد که در نمایشگاه CES امسال به نمایش گذاشته شد.

گوشی رول شونده ال جی

در این گزارش همچنین آمده که ال جی قصد داشت جانشین ولوت (LG Velvet) را در آینده‌ای نزدیک معرفی کند. ال جی ولوت با صفحه نمایش دوگانه به همراه گوشی منحصر به فرد ال جی وینگ (LG Wing) در سال 2020 عرضه شد و تاحدودی امیدها را به آینده شرکت کره‌ای بیشتر کرد. اما با تصمیم اخیر مسئولان این کمپانی، احتمالاً دیگر خبری از گوشی جدید که فعلاً با نام “LG Rainbow” شناخته می‌شود، نخواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار