soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

اینستاگرام سرانجام کوتاه آمد و امکان نمایش تعداد لایک‌ها را در زیر پست‌ها و ویدیو‌ها مهیا کرد. این شبکه به اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو که متعلق به فیسبوک است، یک ویژگی آزمایشی را در پلتفرم خود راه‌اندازی کرده که به کاربران این حق انتخاب را می‌دهد که تعداد لایک‌ها در زیر پست‌ها نمایش داده شوند یا نه.

برای آن دسته از افرادی که ممکن است در جریان نباشند باید یادآوری کنیم که اینستاگرام از دو سال قبل برنامه‌ای را برای مخفی کردن تعداد لایک‌ها در دستور کار خود قرار داده و این قابلیت را برای بسیاری از کاربران خود غیرفعال کرده است. استدلال اینستاگرام برای انجام چنین کاری، جلوگیری از رقابت کاذب و شدید برای لایک گرفتن بیشتر و کمک به سلامت روانی و آرامش کاربرانش بوده است. اما با این حال، بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی طرح و پیاده‌سازی چنین ایده‌ای را دوست نداشته و واکنش منفی نسبت به آن نشان دادند.

اینستاگرام

مخفی کردن یا نکردن، مسئله این است!

اوایل سال جاری بود که مدیر اینستاگرام، آقای اَدم موسری، در جریان ارائه توضیحات در خصوص یک باگ نرم افزاری كه كاربران بیشتری را به برنامه آزمایشی پنهان‌سازی لایک اضافه می‌کرد، گفته بود اگرچه بازخوردها نسبت به ایده مخفی کردن لایک‌ها بسیار متفاوت بوده و باعث ایجاد دو دستگی در بین کاربران شده است، اما این ویژگی ماندنی است.

با این حال، در آن زمان موسری تأیید کرد که آن‌ها به دنبال راهی برای برآورده کردن خواسته تمامی افراد هستند. اکنون، به نظر می‌رسد چنین راهی پیدا شده و سخنگوی فیسبوک اعلام کرده که اینستاگرام اخیراً یک آزمایش جهانی کوچک را در همین خصوص اجرا کرده است. در این آزمایش ، به تعدادی از کاربران در سراسر جهان اجازه داده می‌شود که انتخاب کنند تعداد لایک‌ها در زیر پست‌های خودشان و دیگران پنهان باشد یا نه.

کمپانی فیسبوک در بیانیه خود نیز گفته است:

ما در حال آزمایش گزینه جدیدی هستیم که به شما امکان می‌دهد آن چیزی را که برای شما بهترین است، انتخاب کنید.

ویژگی انتخاب نمایش پست‌ها در حال حاضر برای برخی کاربران منتخب در اینستاگرام در دسترس قرار گرفته و طبق گزارش‌ها، احتمالاً در هفته‌های پیش رو در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، به غیر از اینستاگرام، این ویژگی به فیسبوک هم راه خواهد یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار