soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

انگشترها یکی از پرطرفدارترین اکسسوری هایی هستند که زیبایی و جذابیت خاصی به دست افراد می دهد در این میان برخی از افراد طرفدار انگشتر های بسیار خاص و شکیل هستند ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم گلچینی از  انگشتر مدل حیوانات را برایتان به اشتراک بگذاریم

 انگشتر مدل حیوانات

 انگشتر مدل حیوانات

انگشتر مدل حیوانات

بیشتر بدانید از نکاتی که باید هنگام خرید اتگشتر مد نظر داشته باشید

سایز انگشتر
در خرید انگشتر اولین گام، دانستن سایز انگشتر مناسب است. شما هر انگشتری که بخرید و هر جایی که بخرید مهمترین سوالی که از شما پرسیده خواهد شد اندازه انگشت شما و یا کسی است که برای او انگشتر می خرید است. پس حتما قبل از اقدام به خرید انگشتر از سایز انگشت خود آگاهی داشته باشید.
 انگشتر مدل حیوانات

انگشتر مدل حیوانات

از انتخاب انگشتر خیلی تنگ و گشاد بپرهیزید انگشتر هم اندازه دست خود انتخاب کنید، زیرا به مرور زمان روی فرم انگشتتان تاثیر بدی می گذارد. لازم است سایز کاملا مناسب خود را انتخاب کنید.

رکاب انگشتر

طول انگشتر را در نظر بگیرید قرار نیسن تمام انگشت خود را با انگشتر بپوشانید، همانطور که اندازه ی دست برای انتخاب یک انگشتر مهم است، طول انگشتان نیز به همین اندازه مهم و قابل توجه هستند؛ انگشتر به منظور پوشاندن کل بند انگشت طراحی نشده است. باید انگشتری انتخاب کنید که مفصل انگشت در آن آزاد باشد و به راحتی بتواند حرکت کند.
رنگ انگشتر
کدام را ترجیح می دهید؟ طلایی، رز گلد، نقره ای، سفید، یا انگشترهایی که تماما از سنگ یا چوب ساخته شده اند. رنگی که دوست دارید را انتخاب کنید زیرا این شما هستید که باید در هنگام نگاه کردن دست خود از زیبایی آن لذت ببرید.
 انگشتر مدل حیوانات

انگشتر مدل حیوانات

انگشتر مخصوص مناسبت ها و مراسم خاص
انگشتر مخصوص مناسبات و مجالس می تواند دارای سنگ های قیمتی خاص، خاتم کاری، قلم زنی، سیاه قلم باشد؛ هرچند که خاتم کاری با سنگ های قیمتی منحصر به جواهرات مجلسی نمی شود. برای مجالس می توان از انگشترهای روکش شده که جلا و درخشش مخصوص خود را دارند استفاده کرد.
زمان مناسب برای سایز انگشتر
مناسب ترین زمان برای بدست آوردن سایز انگشت بعد از ظهر و زمانی که دست ها گرم هستند است، معمولا در هوای سرد و صبح زود سایز انگشت کوچک تر است. سعی کنید ۲ یا ۳ بار سایز را محاسبه کنید و اگر سایزهای میانی را بدست آوردید سایز بزرگتر را سفارش دهید.
 انگشتر مدل حیوانات

انگشتر پروانه

اکسسوری زنانه

انگشتر

اکسسوری

اکسسوری زیبا

اکسسوری

اکسسوری زیبا

کافه مد / بیتوته

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار