soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


چند روز پیش فاش شد که اندروید 12 (با اسم رمز Snow Cone) حالت جدیدی را برای کار کردن یک دستی با گوشی به ارمغان می‌آورد و پیش‌تر از آن هم صحبت از بازنگری طراحی ظاهری در این نسخه شده بود. اکنون، توسعه دهندگان XDA جزئیات بیشتری را در مورد نسخه بعدی سیستم عامل اندروید فاش کرده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت چرخش خودکار با مکانیزم کاملاً جدید، حالت بازی یا گیمینگ مود و کلید مخصوص کاهش سریع روشنایی صفحه، اشاره کرد. .

این طور که گزارش شده، قابلیت چرخش خودکار اصلاح شده در اندروید 12 برای تشخیص تغییر حالت از افقی به عمودی و برعکس، به دوربین جلوی گوشی متکی خواهد بود. این در حالی است که در نسخه‌های فعلی اندروید از ترکیب سنسورهای شتاب سنج و ژیروسکوپ برای این منظور استفاده شده و اغلب در تشخیص درست حالت قرارگیری گوشی با مشکل مواجه می‌شود.

سرویس GameManager یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اندروید 12 است که از آن با عنوان “سرویس مدیریت ویژگی‌های مرتبط با بازی” یاد می‌شود. ظاهراً این برنامه از واسط برنامه نویسی Gaming Mode گوگل استفاده کرده و به بازی‌ها امکان کنترل اعلان‌ها، روشنایی صفحه و صدای گوشی را می‌دهد. این سرویس را می‌توان به نحوی تنظیم کرد که هنگام شروع بازی به طور خودکار اجرا شود و همچنین می‌تواند حالت Do Not Disturb را هم به صورت خودکار فعال کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های فاش شده از اندروید 12، یک کلید ویژه در بخش تنظیمات سریع برای کاهش روشنایی صفحه نمایش است. تفاوت این کلید با نوار لغزنده‌ای که معمولاً برای کنترل روشنایی نمایشگر تعبیه می‌شود این است که شما می‌توانید یک حد از روشنایی را از قبل تعریف کرده و تنها با فعال کردن کلید مذکور، روشنایی صفحه را به مقدار مورد نظر خود تغییر دهید.

در حال حاضر این‌ها تنها اطلاعاتی هستند که از اندروید 12 به بیرون درز کرده اما با توجه به اینکه اولین پیش نمایش این سیستم عامل از امروز (29 بهمن) در دسترس قرار خواهد گرفت، انتظار می‌رود در روزهای آتی با حجم گسترده‌تری از اطلاعات پیرامون اندروید 12 روبرو باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.