soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


در حالی که تنها یک روز تا رونمایی رسمی از اولین گوشی گیمینگ ردمی با نام ردمی کی 40 گیمینگ ادیشن (Redmi K40 Gaming Edition) باقی مانده، هر لحظه اطلاعات بیشتری از این گوشی توسط شرکت سازنده و برخی منابع دیگر به بیرون درز می‌کند.

بر اساس جدیدترین اطلاعات فاش شده از ردمی کی 40 گیمینگ ادیشن، این گوشی مجهز به یک باتری 5065 میلی آمپر ساعتی بوده و از سرعت شارژ 67 وات پشتیبانی خواهد کرد که می‌تواند نوید بخش عملکردی عالی در بخش باتری و تغذیه گوشی باشد. در واقع، با این اعداد و ارقام، ردمی کی 40 گیمینگ ادیشن به عنوان بهترین گوشی ردمی از لحاظ ظرفیت باتری و سرعت شارژ شناخته خواهد شد.

علاوه بر ظرفیت بالای باتری و سرعت شارژ فوق العاده آن، ردمی در طراحی اولین گوشی گیمینگ خود با کمپانی نام آشنای JBL نیز وارد همکاری شده که یکی از بهترین‌ها در زمینه تولید تجهیزات صوتی است. به این ترتیب، ردمی کی 40 گیمینگ ادیشن اولین گوشی هوشمند دنیا خواهد بود که بلندگوهای استریوی آن توسط این شرکت صاحب نام تنظیم شده‌اند. علاوه بر همه این‌ها، گفته شده که گوشی گیمینگ ردمی از فناوری صوتی Hi-Res و دالبی اتموس نیز پشتیبانی خواهد کرد.

مشخصات صوتی ردمی کی 40 گیمینگ ادیشن

انتظار می‌رود که ردمی کی 40 گیمینگ ادیشن با صفحه نمایش اولد 120 هرتز، تراشه پردازشی دیمنسیتی 1200 و کلیدهای تریگر فیزیکی معرفی شود که همگی در یک بدنه خاص با تم گیمینگ کنار هم جمع شده‌اند. در هر صورت، زمان زیادی تا رونمایی از این محصول باقی نمانده و فردا بالاخره می‌توانیم با اولین گوشی گیمینگ ردمی به طور کامل آشنا شویم. به شما هم پیشنهاد می‌کنیم فردا با بخش اخبار دیجی رو همراه بوده و به محض رونمایی از ردمی کی 40 گیمینگ ادیشن با این گوشی جذاب بیشتر و بهتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.