soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

چند روز پیش تصاویری جدید از آیفون 13 را منتشر کردیم که طراحی متفاوت این سری از گوشی‌های اپل را نشان می‌دادند. در آن تصاویر کاملاً مشخص بود که لنزهای دوربین پشتی بزرگ‌تر شده است. اکنون نیز تصویری از نمونه اولیه آیفون 13 مینی منتشر شده که نشان می‌دهد دو لنز دوربین پشتی این مدل برخلاف سال گذشته به صورت مورب در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. در ادامه .

البته باید توجه داشت که این فقط یک نمونه اولیه است و اپل ماه‌ها با شروع تولید انبوه سری آیفون 13 فاصله دارد. بنابراین، هنوز کار طراحی این گوشی‌ها به اتمام نرسیده و هرگونه تغییری ممکن است اعمال شود. اما به هر حال، اگر غول کوپرتینویی چنین سبک طراحی‌ای را برای آیفون 13 مینی انتخاب کند، به احتمال زیاد مدل استاندارد آیفون 13 هم که کمی بزرگتر بوده و همان تعداد لنز دارد، ظاهری مشابه خواهد داشت.

نمونه اولیه آیفون 13 مینی

در هر صورت، با کنار هم قرار دادن تصاویر چند روز گذشته و این تصویر جدید می‌توان گفت قرارگیری مورب لنزهای دوربین در آیفون 13 مینی محتمل و منطقی خواهد بود. در واقع، اگر لنزهای دوربین پشتی در سری جدید گوشی‌های آیفون بزرگ‌تر شود، کنار هم قرار دادن آن‌ها به شیوه سال گذشته چندان جالب نخواهد بود و جزیره دوربین باید کمی بزرگ‌تر شود. بنابراین،‌ برای اجتناب از بزرگ‌تر طراحی کردن جزیره دوربین، اپل تصمیم گرفته تا لنزها را به صورت مورب قرار دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار