soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب لباس نکات ست کردن آن است که علاوه بر جنس و رنگ و مدل باید با توجه به هیکل و استایل که دارید لباس مناسب را انتخاب در ادامه مطلب اختصاصی پرشین وی قصد داریم برای شما عزیزان انتخاب یک لباس مناسب را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت

انتخاب یک لباس مناسب

۱٫ قسمت کمر لباس هایتان را طبق سایز و شکل کمر خود انتخاب کنید پرشین وی : اگر کمری با سایز و شکل متناسب دارید ، می توانید لباسی که کمر آن پایین تر قرار گرفته انتخاب کنید. کمر لباسی که در قسمت پایین تر قرار گرفته میزان بیشتری از بالا تنه را نشان می دهد. اگر کمر چاقی دارید و می خواهید برآمدگی روی شکم را بپوشانید باید لباس هایی را انتخاب کنید که قسمت بالاتنه آن تنها تا زیر سینه بوده تا کمر بلندتر به نظر برسد.
۲٫لبه انتهایی لباس خود را بر طبق شکل پاهایتان انتخاب کنید
زمانی که قصد انتخاب لباسی را داشته که بسیار برازنده تن شما باشد ، لبه انتهایی لباس نقش حیاتی را ایفا می کند. اگر پاهای کوتاه و چاقی داشته باشید انتخاب لبه های لباسی که در وسط زانو و قوزک پا قرار گیرد اشتباه بسیار وحشتناکی است.این لبه های لباس متناسب زنانی با پاهای بلند و باریک است. زنانی که پاهای چاق تری دارند باید لبه لباس تا زانوانشان برسد و یا ماکسی و بلند باشد و هیچ قسمت از پوست پاهایشان دیده نشود.
انتخاب یک لباس مناسب

انتخاب یک لباس مناسب

۳٫ اگر شانه های تیزی دارید لباس های بدون بند و یا تاپ های بندی بپوشید لباس های بدون بند ویا تاپ های بندی بیشتر مناسب کسانی است که شانه های تیز و بازوهای لاغری دارند. به گزارش پرشین وی اگر هیکل شما همچین شکلی ندارد ولی باز هم می خواهید از لباس های بندی استفاده کنید ، می توانید در کنار آن از یک نیم کت کوتاه ویا از شال گردن برای پوشاندن شانه هایتان استفاده کرده تا توجه ها را از آنها برگردانید.

 لباس مناسب

۴٫ اگرهیکل لاغری دارید از پوشیدن لباس های سایز بزرگ بپرهیزید لباس های سایز بزرگ اخیرا در برخی از مجله های مد دیده می شوند ولی الزاما مناسب همه زنان با هر هیکلی نیست. زنانی که چارچوب بدنی شان متوسط ویا کمی سنگین است می توانند از جلیقه و ژاکت های بزرگتر استفاده کنند ولی زنان ریزنقش ویا زنان لاغر باید از پوشیدن آنها اجتناب کنند.
انتخاب یک لباس مناسب

انتخاب یک لباس مناسب

۵٫ طبق شکل بدنتان از رنگ مناسب لباس استفاده کنید مشهور است که رنگ های تیره برای کوچکتر و لاغر تر به نظر رسیدن هیکل های درشت استفاده می شود و برعکس اگر زنان لاغر لباس های روشن نظیر ارغوانی روشن، سبز نعناعی ، یاسی و یا زرد لیمویی استفاده کنند به گزارش پرشین وی حجم بیشتری به بدن آنها می دهد و پرتر دیده می شوند.
۶٫ لباس هایی با تزئینات خاص را برطبق نقطه ای که می خواهید توجه ها را جلب کنید بپوشید لباس های تزئینی شامل لباس های طرح دار، پاپیونی ، سنگدوزی ، گلدوزی شده ویا هرنوع طرح دیگر می شود.

انتخاب یک لباس مناسب

تزئینات توجه ها را به خود جلب می کند ، بنابراین اگر این لباس ها را انتخاب می کنید باید توجه داشته باشید که به کدام نقطه توجه ها را جلب می کند. برای مثال اگر شانه های زیبایی دارید و می خواهید توجه را به آنها برگردانید بهتر است لباس هایی بپوشید که قسمت تزئینی آنها در شانه و یا گردن باشد.
انتخاب یک لباس مناسب

انتخاب یک لباس مناسب

۷٫ساختار کلی لباس را متناسب با چارچوب بدنی خود انتخاب کنید
لباس های چین دار، پلیسه و امثال آن ممکن است بسیار شکیل و نمایشی به نظر برسند ولی مناسب همه زنان نیست. به گزارش پرشین وی در حقیقت این عناصر لباس بسیار گول زننده است و باید با احتیاط بسیار آنها را پوشید. زنان لاغر می توانند لباس های دارای چین یا لباس هایی که در قسمت کمر کلوش هستند به تن کرده تا کمی حجم بدن خود را بیشتر نشان داده و بهتر به نظر برسند. زنانی که بدن سنگین تری دارند باید از چین و لباس های موج دار بپرهیزند.
 
تهیه و ترجمه: گروه مد و لباس پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار