soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

کانتورینگ یکی از هنر های بسیار خوب می باشد و شما می توانید با استفاده از آن به برجسته سازی فک و تمامی استخوان های صورت خود بپردازید و چهره خود را تا حدود بسیار زیادی تغییر دهید. در واقع شما با استفاده از کانتورینگ می توانید شکل و ظاهر بسیار متفاوتی را برای خود ایجاد کنید و استخوان های صورتتان را با استفاده از ساده ترین روش ها مشخص سازید. بسیاری از افراد گمان می کنند که کانتور کردن فک و چانه نمی تواند ترند روز باشد با این حال باز هم روشی را برای این کار به شما آموزش می دهیم تا بتوانید با ساده ترین روش ها فک خود را کانتور کرده و زاویه دلخواه خود را بدون هیچ گونه عمل های زیبایی برای فک خود ایجاد کنید. البته کانتور کردن فک جزء پایه های اصلی به حساب نمی آید با این حال اگر دوست دارید تا با آرایش خود بازی کنید بهتر است با آموزش کانتور فک آشنا شده و آن را چند بار در خانه استفاده کنید.

روش های کانتور کردن صورت

آموزش کانتور فک و گریم این ناحیه

برای این که بتوانید صورت خود را زاویه سازی کنید بهتر است این کار را با فک و چانه شروع کنید تا تغییرات بسیار خوبی در صورتتان ایجاد شود. قبل از انجام هر کار بهتر است یک سری نکاتی را بدانید و آن ها را انجام دهید تا مشکلی برای آرایش شما ایجاد نشود و آرایشتان پایدار تر بماند. این نکات ساده که قبل از آرایش کردن باید رعایت کنید را برایتان بررسی می کنیم.

 • اگر می خواهید کانتور فک را انجام دهید بهتر است آن را با گردن ادغام کنید تا با این کار دوگانگی شدیدی بین این دو ناحیه از بدن شما ایجاد نشود و آرایشتان طبیعی تر جلوه کند. در واقع تمامی میکاپ آرتیست هایی که در سطح جهانی معروف می باشند این موضوع را قبول دارند و سعی می کنند که با ادغام کردن این آرایش ها چهره فرد را طبیعی تر و بهتر از کار در بیاورند.
 • برای این که بتوانید اطراف چانه خود را کانتور کنید و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید نیاز است تا از برس های مخروطی کوچک استفاده کنید. این برس ها برای این ناحیه بسیار خوب هستند و از بروز مشکلات شدید در کانتور و غیر طبیعی شدن آن پیشگیری می کنند.
 • برای این که بتوانید زاویه سازی فک را با استفاده از روش کانتورینگ انجام دهید باید به سراغ رنگ هایی بروید که حدودا ۱ الی ۱.۵ درجه تیره تر از پوست طبیعی شما هستند و در واقع استفاده از این سایه ها حدودا باید شبیه به سایه های طبیعی بدن شما باشد در غیر این صورت آرایش شما فیک خواهد شد.
 • یادتان باشد که این کانتور باید در مراحل آخر صورت بگیرد و در آخرین کانتوری باشد که روی صورت شما می آید. بهتر است ابتدای آرایش خود هر ناحیه از صورت را که دوست دارید با این روش آرایش کنید را اعمال کنید و در انتها به کانتور کردن فک بپردازید.
 • یادتان باشد که در زاویه سازی فک با کانتور نباید زیاده روی کنید و آرایش خود را غیر طبیعی جلوه دهید.

 آموزش کانتور فک

کانتور کردن فک

در ادامه قصد داریم به آموزش کانتور فک بپردازیم. در واقع کانتور کردن فک تنها دو مرحله دارد. در مرحله ابتدایی باید غبغب خود را محو کرده و در مرحله دوم باید با استفاده از وسایل آرایشی یک چانه جدید برای خود تعریف کنید. در واقع داشتن چانه دوتایی یا همان غبغب می تواند در عکس ها شما را تحت تاثیر قرار دارد و حالت بدی را برایتان ایجاد کند. استفاده از این روش به شما کمک می کند تا بتوانید این مشکل را از بین برده و در نهایت عکس های خوبی از خود بگیرید و دیگر نیازی به ادیت کردن عکس ها نداشته باشید.

محو کردن غبغب

برای این که بتوانید غبغب خود را محو کنید باید یک سری مراحلی را برای این کار طی کنید که در ادامه آن ها را برای شما عزیزان بررسی می کنیم.

 • تکمیل کردن پایه آرایش قبل از هر کاری واجب می باشد و شما باید با استفاده از مرطوب کننده ها و پرایمر و کانسیلر پایه آرایش خود را تکمیل کنید. در واقع همانطور که گفته شد کانتور کردن فک باید آخرین مرحله از آرایش باشد.
 • بهترین راهی که می توانید برای کانتور کردن صورت خود از آن استفاده کنید این است که یک کانتور خوب انتخاب کنید که پیشنهاد ما به شما این است که از کانتور های پودری استفاده کنید. در واقع این نوع کانتور ها ماندگاری بسیار بالایی دارند و شما می توانید به راحتی و بدون این که آرایشتان خراب شود از ماسک استفاده کنید. یکی دیگر از مزیت هایی که این روش به همراه دارد این است که ماندگاری این پودر ها بسیار بالا می باشد.

رفع غبغب با مانتور کردن

 • برای این که کمانتور شما به بهترین شکل ممکن انجام شود باید در جایی بایستید و آرایش کردن را شروع کنید که نور کافی وجود دارد. در واقع این کار باعث می شود تا شما به راحتی غبغب را شناسایی کرده و بتوانید با استفاده از ساده ترین روش ها آن را از بین ببرید.
 • برای کانتور کردن این ناحیه می توانید این کار را به شکل خمیده انجام داده و در سراسر مربع فک یک خط سایه ایجاد کنید و این کار را تا زیر گوش ادامه دهید.
 • رنگ کانتور بسیار مهم است و زمانی که از یک محصول استفاده کنید بهتر است آن را روی پوست خود تست کنید و رنگی را انتخاب کنید که یک الی یک و نیم درجه تیره تر از رنگ گردن شما باشد تا بتوانید این کار را به طبیعی ترین شکل ممکن انجام دهید.
 • خط فک و کانتور کردن آن بسیار مهم استن و بهتر است این کار را با کرم های پودری انجام دهید. برای این که بتوانید ظاهری بسیار طبیعی داشته باشید به جای پودر های مخصوص کانتور بهتر است کرم پودر های کانتور استفاده کنید. این روش به شما کمک می کند تا رنگ های نزدیک تری را انتخاب کرده و یک اثر طبیعی ایجاد کنید.
 • از یک براش نرم زاویه دار استفاده کنید. برای این که بتوانید این کار را به خوبی انجام بدهید نیاز است تا با استفاده از براش مقداری از کرم پودر کانتورینگ را برداشته و روی خط فک خود بکشید. این کار را در دو طرف گوش ها و پایین گردن ادامه دهید. در نظر داشته باشید که در مواردی می توانید برای از بین بردن خش های ایجاد شده از یک برس کرکی نیز استفاده کنید و به همراه این برس باید از پودر های شفاف کننده نیز کمک بگیرید.
 • ترکیب کردن کانتورینگ را باید تا جایی ادامه دهید که رنگ طبیعی گردن شما با این رنگ ها مطابقت پیدا کند. در نظر داشته باشید که در پایان کار باید چانه ای تر و تمیز و مرتب داشته باشید که هیچ خط یا شکلی روی آن دیده نشود.

 آموزش کانتور فک

ایجاد تعریف چانه

در برخی از موارد نیاز است تا یک تعریف جدید برای چانه خود ایجاد کنید تا بتوانید زاویه مناسب چانه و فک را بوجود بیاورید. برای این کار باید مراحلی را طی کنید که برایتان بررسی می کنیم.

 • در ابتدای کار باید یک نقطه از کانسیلر را درست در مرکز تقویت کرده و با استفاده از یک اسفنج آن را مخلوط کنید.
 • در مرحله بعد دو خط از گوشه دهان به سمت پایین می کشیم و زاویه فک را ایجاد می کنیم. در این حالت شما زاویه سازی فک را انجام داده اید.
 • این تکنیک به شما کمک می کند تا بیش تر بر روی چانه متمرکز شده و چانه شما ظاهر برجسته تری پیدا خواهد کرد.
 • بعد از اتمام کار نیاز است تا پودر مخصوص کانتور داشته باشید تا بتوانید آرایش خود را فیکس کنید.

کانتور کردن فک در خانه با روش های ساده

نکات مهم برای زاویه سازی فک

برای این که بتوانید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید نیاز است تا یک سری نکات را در آموزش کانتور فک بلد باشید. در ادامه این نکات را به ساده ترین شکل ممکن برای شما بررسی می کنیم.

تمیز کردن پوست

یادتان باشد که قبل از آرایش کردن بهتر است پوست خود را پاکسازی کنید تا آرایش بهتر روی پوست شما بنشیند. در واقع این کار منجر به بهبود پوست شما می شود و شادابی آن را تا حدود بسیار زیادی افزایش می دهد.

انجام آرایش اولیه

بهتر است بعد از این که صورت خود را تمیز کردید از پرایمر و یا کرم پودر کمک بگیرید. در واقع برای این که سطح پوست شما صاف و یک دست شود این کار ضروری می باشد. پرایمر را تا اواسط گردن خود بکشید تا کانتور را در این ناحیه نیز انجام دهید.

زاویه سازی فک با کانتور

حال که با آموزش کانتور فک آشنا شدید بهتر است برای این کار از وسایل و محصولات استیکی استفاده کنید تا ماندگاری آن ها را افزایش دهید.

آرایش در نور طبیعی

یادتان باشد که حتما در نور طبیعی آرایش کنید تا بتوانید محل دقیق خط های کانتور را به راحتی پیدا کنید و سعی کنید آن ها را به صورت قرینه بکشید.

ایجاد تعریف جدید برای چانه

فیکس کردن آرایش

برای فیکس کردن آرایش خود بهتر است از اسپری های مخصوص این کار کمک بگیرید و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار