soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت

[ad_1]

بافت مو گره ای از انواع ساده ترین روش ها برای زدن بافت روی موها می باشد و شما می توانید به کمک این مدل ، فرم زیبایی را به موهای خود ببخشید و جذابیت مدل موهایتان را تکمیل کنید.

آموزش بافت مو گره ای

تاثیر بافت روی موهای کوتاه و بلند را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما چند مدل بافت را یاد بگیرید تا بتوانید در صورت نیاز مدل بافت دلخواه تان را روی سطح موهای خود پیاده سازی کنید. بافت موها در انواع مدل های متنوع نظیر بافت فرانسوی و بافت آفریقایی و بافت قلبی و بافت گره ای و … موجود می باشند و شما می توانید از بین آن ها مدلی مناسب را انتخاب نمایید.

مدل بافت موی گره ای

نحوه انجام بافت گره ای روی موها

از این مدل بافت مو می توانید در قسمت کناری موها یا قسمت پشت موها استفاده نمایید همچنین با کمی تمرین و تکرار می توانید این مدل بافت را خودتان روی موهایتان در منزل بزنید. مراحل انجام این مدل بافت به صورت زیر می باشد :

بافت مو گره ای زیبا

۱.موها را از قسمت بالای سر تقسیم بندی کنید. توجه داشته باشید که زدن این مدل بافت از بالاترین نقطه یعنی تاج سر آغاز می شود.

تقسیم بندی موها

۲. دسته مویی را که در قسمت بالایی سر تقسیم بندی کرده اید از وسط به دو قسمت تقسیم نمایید.

بافت موی زیبا و گره ای

۳. دسته موهای قسمت شده را به صورت درهم گره بزنید. سپس موهایتان را به کمک یک دست بگیرید و سنجاق سر را به صورت عمودی روی موها بزنید سپس یک سنجاق سر دیگر را به شکل عمودی روی باقی مانده موهای خود در سمت راست بزنید و باقی مانده موها را رها کنید. توجه داشته باشید که با این کار گره باز نمی شود و موها در حالت گره خورده و به صورت ثابت باقی می مانند.

زدن بافت روی موها

۴. مرحله قبل را دو بار دیگر در قسمت وسطی و پایینی موهایتان در پشت سر تکرار نمایید. توجه داشته باشید که در این مدل بافت تعداد گره هایی که روی موها ایجاد می شوند بستگی به سلیقه شخصی شما دارد همچنین هر بار که هر دسته از موهایتان را گره می زنید در یک خط قرار می گیرند و در ادامه آن ها باید سنجاق بزنید تا گره های ایجاد شده باز نشوند.

بافت موی گره ای زنانه

۵. دو دسته مو باقی مانده در هر سمت را به یکدیگر گره بزنید. بدین شکل که دو دسته مو سمت چپ به یکدیگر و دو دسته موی سمت راست نیز به یکدیگر گره بخورند و در آخر نیز می توانید برای ثابت ماندن این گره ها از سنجاق مو استفاده نمایید.

مدل بافت مو گره ای شیک

۶. در آخر نیز در قسمتی از سر ، دسته ای از موهایتان را به صورت آزاد بگذارید و آن ها را به سمت داخل جمع نمایید و روی سطح موها سنجاق بزنید.

۷. به موها اسپری بزنید تا حالت بگیرند و مدل بافت آن ها ثابت بماند.

مدل بافت موی شیک

در این مطلب مراحل بافت گره ای برای موهای کوتاه و بلند را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل بافت مورد توجه تان قرار گرفته باشد. توجه داشته باشید که با یادگیری این مدل می توانید به راحتی در فرم موهای خود تغییراتی را ایجاد نمایید.

منبع : آرگا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبه آنلاین کسب و کار