soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیتاز ماه آینده، گوگل همه توسعه دهندگان اپ‌های اندرویدی را ملزم خواهد کرد تا برنامه‌های خود را در فرمت جدید AAB (مخفف Android App Bundle) در گوگل پلی عرضه کنند. این فرمت جدید جایگزین فرمت فعلی APK خواهد شد و گوگل نیز از همین حالا به دنبال مجاب کردن شرکت‌های بزرگ و تاثیرگذار حوزه اندروید، به استفاده از آن است. آمازون یکی از این شرکت‌هاست که تصمیم گرفته از قافله عقب نمانده و از فرمت AAB در اپ استور خود پشتیبانی کند. .

با وجود اعلام پشتیبانی آمازون از فرمت جدید برنامه‌های اندرویدی، این شرکت برخلاف گوگل همچنان به پشتیبانی از APK نیز ادامه خواهد داد و قرار نیست توسعه دهندگان را مجبور به استفاده از AAB کند. با این حال، فرمت جدید مزایایی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کاهش حجم اپ‌ها و بازی‌ها و افزایش سرعت لود شدن آن‌ها اشاره کرد.

اپ استور آمازون

کاهش حجم برنامه‌های اندرویدی یکی از بزرگ‌ترین مزایای AAB قلمداد می‌شود و به خصوص این روزها که با حجیم‌تر شدن بازی‌ها روبرو هستیم، می‌تواند نفس تازه‌ای به گوگل پلی و سایر استورهای اندرویدی ببخشد. به گفته آمازون، تمام ویژگی‌ها و مزایای AAB از همان ابتدا در دسترس نخواهد بود و این شرکت به مرور تلاش خواهد کرد تا حداکثر استفاده را از فرمت جدید ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.