مدل آرایش چشم خلیجی جلوه متفاوتی به چشم ها می دهد و اگر شما تمایل دارید چشم هایتان زیباتر و جذاب تر از همیشه به نظر برسد بهتر است از این مدل برای میکاپ کردن چشم های خود استفاده کنید.

در اغلب کشور های خلیجی و عربی زنانه صورت خود را با روبند می پوشانند و فقط چشمهایشان قابل دید است و زنان اعراب برای زیباتر به نظر رسیدن چشمهای خود از آرایش خلیجی استفاده می کنند که این مدل میکاپ چشمها را زیبا و دلفریب تر نشان می دهد.

مدل آرایش چشم خلیجی زیبا و شیک با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا

در میکاپ چشم خلیجی اغلب از رنگ های خاکستری و سبز و مشکی استفاده می شود و شما می توانید با توجه به رنگ لباس مجلسی خود این رنگ ها را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که رنگ مشکی و دودی از انواع رنگ های ثابت برای میکاپ چشم خلیجی هستند و شما می توانید این رنگ ها را با سایر رنگ های دلخواه خود ترکیب کنید.

مدل آرایش زیبا و شیک چشم مدل میکاپ خلیجی مدل زیبا و متفاوت آرایش چشم مدل زیبا و جدید میکاپ چشم مدل آرایش چشم خلیجی
در آرایشهای خلیجی همیشه از خط چشم استفاده می شود و در این مدل میکاپ می توانید از خط چشم گربه ای استفاده کنید که این مدل خط چشم باعث برجسته تر به نظر رسیدن چشم ها می شوند. علاوه بر خط چشم ریمل نیز یکی از مهم ترین وسایل ارایشی در میکاپ چشم خلیجی به شمار می رود و شما می توانید با کمک ریمل های حجیم دهنده در این مدل میکاپ مژه های خود را پرپشت و زیباتر کنید.


  •  بلیط کیش


مدل آرایش خلیجی چشم زیبا

مدل آرایش زیبا و متفاوت چشم خلیجی مدل آرایش چشم خلیجی جدید و زیبا مدل خط چشم خلیجی
از آرایش خلیجی، اغلب برای آرایش چشم ریز استفاده می شود و این مدل میکاپ چشم باعث بزرگ تر به نظر رسیدن چشم های ریز می شود.

میکاپ خلیجی برای میکاپ چشم زنانه مناسب تر هستند و بهتر است دختران جوان از این مدل میکاپ برای میکاپ چشم های خود استفاده نکنند زیرا این مدل میکاپ چشم غلیظ و زنانه است و باعث می شود تا چهره دختران جوان زنانه به نظر برسد.

آرایش چشم زنانه خلیجی مدل آرایش خلیجی چشم مدل آرایش خلیجی چشم مدل آرایش چشم زیبا دل آؤایش چشم خلیجی زیبا و متفاوت مدل سایه خلیجی چشم مدل میکاپ خلیجی چشم مدل آرایش چشم جدید مدل میکاپ خلیجی چشم مدل آرایش خیلیج زیبا و شیک چشم مدل آرایش خلیجی چشم عروس

این خط چسم مناسب برای چه مدل چشمی است ؟

این سبک از میکاپ به دلیل استفاده چند لایه از سایه و خط چشم کمی دشوار است و مناسب افرادی است که دارای چشم های درشتی هستند، هر چقدر پشت پلک ها بلند تر باشد، ارایش چشم نیز بهتر انجام می گیرد، از این رو برای افرادی که دارای چشم های کوچک تری هستند اما به خط چشم خلیجی علاقه دارند، استفاده از لنز روشن می تواند چشم های آنها را بزرگ تر جلوه دهد.

نکاتی برای میکاپ چشم خلیجی زیبا

از ویژگی های اصلی میکاپ خلیجی استفاده از سرمه، خط چشم سیاه و پهن و ریمل برای جذابیت بیشتر چشم ها می باشد، این نوع ارایش در نقطه شروع دارای رنگ ملایم تری بوده ولی در انتها دارای رنگ هایی با تناژ خاکستری یا کبود می باشد.

ارایش چشم خلیجی

در این سبک آرایشی باید از مقدار زیادی ریمل استفاده شود، ابرو ها نیز با مداد و سایه ابرو پُر می شوند، این کار به منظور طبیعی و اصیل به نظر رسیدن آرایش چشم لازم می باشد، در پایان نیز از رژ لبی هماهنگ با سایه چشم تان استفاده کنید.

همچنین ویژگی اصلی ارایش چشم خلیجی؛ چشمان دودی می باشند، در این نوع میکاپ چشم از خط چشم هایی به سمت بالا و به شکل کاملا پهن استقبال می شود و به منظور سایه زدن نیز در ابتدا می توانید سه رنگ روشن، تیره و متوسط که تناسب بیشتری با یکدیگر دارند را انتخاب کرده و سطح روی پلک ها را تا زیر ابرو سایه روشن استفاده کنید و بعد از رنگ متوسط تنها برای روی پلک ها و نیز از رنگ تیره در گوشه چشم و زیر پلک تان استفاده کنید.

میکاپ چشم خلیجی

بعد از اتمام سایه زدن، می توانید اقدام به کشیدن خط چشم کنید؛ خط چشم گربه ای از انواع این سبک آرایشی است و برای کشیدن آن خط چشم را از گوشه داخلی چشم و نزدیک به مجرای اشک شروع کرده و تا گوشه خارجی چشم ادامه دهید، آرایش مژه ها و استفاده از فر مژه و ریمل می تواند جذابیت این آرایش را بیشتر کند، برای جلوه بیشتر می توانید از ریمل های حجم دهنده استفاده کرده و دو بار ریمل بزنید.

آرایش چشم خلیجی زیبا

در این مطلب انواع مدل میکاپ چشم خلیجی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل آرایش چشم ها بتوانید چشم هایتان را به زیباترین شکل ممکن میکاپ کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های آرایش چشم کلیک کنید.

منبع : آرگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *