soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


اغلب خانم ها تمایل دارند برای دید و بازدیدهای ایام نوروز چهره ای زیبا و بدون نقص داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است علاوه بر انتخاب مدل لباس و اکسسوری هایتان در انتخاب مدل آرایش عید نوروز نیز حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل های آرایش عید نوروز با متدهای جدید

مدل های میکاپ ملایم و میکاپ لایت برای عید نوروز مناسب می باشند و بهتر است شما قبل از انتخاب میکاپی مناسب ابتدا فرم صورت خود را تشخیص دهید و عیب های موجود در صورتتان را بشناسید سپس به کمک مدل میکاپ زیبا و بی نظیری تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید.

میکاپ عید نوروز دخترانه و زنانه

میکاپ عید نوروز اغلب به صورت مدل آرایش صورت روزانه انجام می شود و بهتر است شما از انتخاب میکاپ های غلیظ برای عید نوروز خودداری نمایید، زیرا این مدل میکاپ ها باعث می شوند تا ظاهرتان زنانه به نظر برسد و سن شما نیز بیشتر از حد معمول به نظر خواهد رسید.

میکاپ های ساده و لایت برای خانم ها در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و برای انجام این مدل میکاپ ها ابتدا بهتر است پوست صورت خود را زیرسازی کنید و به کمک پنکیک یا کرم پودری مناسب پوست صورت تان را یکدست نمایید سپس آرایش چشم هایتان را انجام دهید.

برای آرایش چشم ها می توانید از سایه چشم ملایمی استفاده نمایید و در صورت تمایل برای ایجاد تغییرات مثبت نیز به کمک خط چشمی باریک و بدون دنباله به چشم های خود فرم و حالت ببخشید. برای حالت دادن به مژه ها نیز می توانید از مژه مصنوعی سبک یا ریمل حجم دهنده استفاده نمایید.

میکاپ دخترانه برای عید نوروز

میکاپ صورت دخترانه برای عید نوروز

آرایش لایت برای عید نوروز

آرایش صورت دخترانه

آرایش لایت برای عید نوروز

آرایش صورت لایت مخصوص عید

آرایش لایت زنانه

میکاپ صورت لایت و زیبا

آرایش صورت زنانه

آرایش صورت شیک زنانه برای عید

آرایش صورت زنانه شیک

آرایش صورت برای عید

آرایش صورت زیبا و ملایم

میکاپ برای عید نوروز

آرایش صورت زیبا برای عید نوروز

میکاپ ملایم مخصوص عید نوروز

آرایش صورت لایت مخصوص عید نوروز

میکاپ لایت و زیبا برای عید نوروز

آرایش صورت شیک دخترانه

آرایش صورت برای عید با متدهای جدید

آرایش ملایم

آرایش صورت شیک زنانه

آرایش صورت شیک زنانه

میکاپ زنانه زیبا و شیک

میکاپ زنانه

آرایش صورت زیبا و بی نظیر زنانه

آرایش صورت ملایم و شیک

آرایش صورت لایت و شیک

آرایش صورت دخترانه

میکاپ ملایم مخصوص عید نوروز

آرایش لایت

آرایش ابروها تاثیر زیادی روی زیبایی فرم صورت دارد از این رو بهتر است شما قسمت های خالی ابروهایتان را به کمک ریمل ابرو یا مداد ابرو پر کنید.

برای آرایش گونه ها نیز می توانید از رژگونه با رنگ ملایم یا مات استفاده نمایید همچنین اگر تمایل دارید گونه هایتان برجسته به نظر برسند بهتر است برای زدن رژگونه از رنگ های براق استفاده کنید.

برای آرایش لب ها نیز می توانید از رژلبی با رنگی مناسب و زیبا استفاده نمایید که در این صورت بهتر است برای میکاپ عید نوروز رنگ رژلب از بین رنگ های ملایم و مات انتخاب شود همچنین می توانید به کمک خط لبی که همرنگ رژلب تان است ابتدا به لب هایتان فرم دهید سپس رژلب را روی لب هایتان بکشید.

آرایش صورت زیبا و خاص زنانه

میکاپ لایت و زیبا

آرایش صورت بی نظیر زنانه

آرایش صورت شیک و دخترانه

آرایش صورت شیک و جدید

میکاپ صورت شیک و بی نظیر

آرایش صورت دخترانه

آرایش صورت دخترانه برای عید

آرایش دخترانه برای عید

میکاپ دخترانه شیک و بی نظیر

میکاپ صورت لایت و زیبا

میکاپ لایت دخترانه برای عید نوروز

میکاپ صورت زنانه

میکاپ زیبا و خاص برای عید نوروز

آرایش صورت جذاب زنانه

آرایش صورت ملایم مخصوص نوروز

مدل میکاپ صورت شیک

آرایش ملایم برای عید

آرایش صورت جدید

میکاپ دخترانه ملایم و زیبا

آرایش صورت ملایم برای عید نوروز

میکاپ زنانه مخصوص عید نوروز

آرایش لایت صورت

آرایش صورت زیبا و جذاب

آرایش صورت زیبا با متدهای جدید

میکاپ زنانه برای عید نوروز

میکاپ عید نوروز

آرایش مو برای نوروز

در کنار آرایش صورت، آرایش مو ها نقش مهمی در جذابیت و زیبایی استایل دارد، حال در صورت سفید شدن موها، اگر که بین موهایتان, موی سفید دارید، می توانید از رنگ های شماره ۴ یا ۵ از گروه N و یا مخلوط ۳ و ۴ از گروه M استفاده نمایید، برای این رنگ ها می توانید از اکسیدان ۹ درصد استفاده نمایید، رنگ ها را به صورت لایه لایه بر روی موهایتان بمالید و کمی صبر کنید تا موها رنگ را به خود جذب کرده و بعد آن را بشویید، برای موهای طبیعی هیچوقت از رنگ مشکی استفاده نکنید و از رنگهایی که تناژ شرابی و قرمز دارند، خودداری کنید، چون رفع این رنگها مشکل می باشند. همچنین در صورتی که قصد دارید برای عید موهایتان را اکستنشن کنید، لازم است به نکات زیر توجه کنید :

آرایش نوروز

  • به منظور اکستنشن موها، از موهای طبیعی استفاده کنید، زیرا ماندگار هستند و نیز قابلیت رنگ کردن، فر دادن و صاف شدن را دارند.
  • از مو های مصنوعی استفاده نکنید.
  • می توانید از روش رینگ برای قرار دادن اکستنشن روی موها استفاده کنید؛ به طور کلی سه روش برای گذاشتن اکستنشن روی موها وجود دارد که شامل رینگ، دوخت و چسب (کراتین) است و در روش دوخت به موها فشار وارد شده و موجب سردرد می شود، در روش چسب نیز باید هر دو یا سه ماه ترمیم شده و موجب ریزش موها خواهد شد.

جدیدترین آرایش نوروز

به منظور براشینگ موها نیز می توانید با استفاده از برس های مناسب در موهایتان حالت دلخواه را ایجاد نمایید، قبل از براشینگ در ابتدا به جنس موهایتان دقت کنید و بعد از ژل یا حالت دهنده مناسب استفاده نمایید، موها را تقسیم کنید، از قسمت پایین موها سشوار کشیدن را شروع کنید، سپس برای براشینگ از برس های گرد استفاده کرده و مدل های مختلفی در موهایتان ایجاد نمایید.

انواع برس ها کاربرد های متفاوتی دارند؛ می توانید برای لَخت کردن موها از برس بزرگ، حالت دادن به مو از برس متوسط و نیز برای برس پیچ کردن موها از برس کوچک استفاده نمایید، همچنین بعد از پایان کار نیز از اسپری های ثابت کننده استفاده کنید.

آرایش عید نوروز جدید

در این مطلب با انواع مدل آرایش عید نوروز آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها میکاپی شیک و مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.