soghatsara-200-150

خرید مستقیم سوغات شمال با بهترین قیمت و کیفیت


آرایش با موی شرابی دارای ترفندهایی خاص می باشد و بهتر است خانم ها با مو شرابی این نکات آرایشی را رعایت کنند تا ظاهری متفاوت و جذاب برای حضور در مکان ها و مجالس مختلف داشته باشند.

ترفندهای آرایش با موی شرابی

برای انتخاب مدل میکاپی مناسب بهتر است به رنگ پوست و رنگ موها و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه داشته باشید تا بتوانید میکاپ بدون نقص و جذابی داشته باشید. در ادامه مدل میکاپ برای مو شرابی را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل های میکاپ با مو شرابی

اگر موهای شما شرابی می باشد بهتر است از کرم پودر همرنگ با پوست یا کرم پودر یک درجه روشن تر از رنگ پوست برای یکدست کردن پوست صورت خود استفاده نمایید زیرا کرم پودرهای تیره با مو شرابی مطابقت ندارند و باعث می شوند ظاهر شما نامطلوب به نظر برسد.

اگر تمایل دارید از برنزه کننده برای پوست صورت خود استفاده نمایید بهتر است برنزه کننده ای را برای استفاده انتخاب کنید که دارای طیف هلویی می باشد همچنین می توانید برای آرایش گونه ها از رژگونه هلویی استفاده کنید. رژلب و سایه چشم را هم می توانید از بین طیف های مختلف رنگ هلویی انتخاب نمایید.

اگر موهای شما شرابی می باشد بهتر است ابروهایتان را تیره نکنید زیرا ابروهای تیره باعث می شوند تا ظاهر شما غیر طبیعی به نظر برسد و اگر ابروهایتان قهوه ای یا مشکی می باشند می توانید از رنگ های روشن یا طلایی برای رنگ کردن آن ها استفاده نمایید.

برای آرایش چشم ها می توانید از رنگ های تیره استفاده نمایید و برای فرم دادن به مژه ها بهتر است از ریمل مشکی یا قهوه ای استفاده نمایید.

مدل آرایش با موی شرابی میکاپ صورت با مو شرابی مدل میکاپ با مو شرابی تیره مدل آرایش با موی شرابی تیره میکاپ زنانه با موی شرابی آرایش برای موی شرابی مدل میکاپ زیبا برای موی شرابی آرایش برای موی شرابی آرایش با مو شرابی

خط چشم نیز تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت چشم ها دارد و اگر شما خط چشم با مدلی مناسب را انتخاب کرده اید باعث می شود تا چشم هایتان بزرگ و کشیده تر به نظر برسد. اگر موهای شما شرابی می باشد بهتر است از خط چشم دنباله دار یا خط چشم گربه ای استفاده نمایید و اگر در میکاپ صورت روی خط چشم و میکاپ چشم ها تاکید بیشتری کرده اید بهتر است برای میکاپ لب ها و گونه ها از رنگ های ملایم تر استفاده نمایید تا تعادل میکاپ صورت شما به هم نخورد.

برای میکاپ چشم ها از رنگ های متنوع سایه می توانید استفاده نمایید همچنین سایه ها با طیف قرمز و صورتی روشن برای افراد با رنگ مو شرابی انتخابی مناسب می باشند. در آرایش روزانه بهتر است برای آرایش چشم ها از سایه ها با رنگ خنثی نظیر یاسی و قهوه ای روشن و … استفاده نمایید همچنین برای داشتن آرایش مجلسی می توانید از سایه ها با رنگ بنفش و بادمجانی و بنفش آلویی و … استفاده کنید.خانم ها با رنگ موی شرابی بهتر است برای میکاپ لب های خود از رژلب قرمز رنگ استفاده نمایید تا جذابیت ظاهری آن ها تکمیل شود. رژلب ها با رنگ تمشکی و نارنجی و صورتی نیز برای خانم ها با رنگ مو شرابی انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.

آرایش زیبا با مو شرابی آرایش زیبا با موی شرابی آرایش زنانه با موی شرابی میکاپ زنانه با موی شرابی آرایش با موی شرابی تیره آرایش زیبا و شیک با مو شرابی آرایش زیبا با موی شرابی آرایش دخترانه با موی شرابی آرایش زنانه با موی شرابی آرایش شیک با موی شرابی میکاپ با موی شرابی مدل آرایش با موی شرابی شیک و زیبا آرایش صورت با موی شرابی مدل میکاپ با موی شرابی آرایش صورت با مو شرابی

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل های میکاپ با مو شرابی جلب کردیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و مورد توجه تان قرار بگیرند.

منبع : آرگا

برچسب :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.